Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

elektroniczna przepustnica vw

10 Sty 2004 20:17 11036 8
  • Poziom 12  
    witam jestem tu pierwszy raz więc wybaczcie błędy,ale mam taki temat.Od dwóch dni walczę z vw caddy z elektroniczną przepustnicą.Gdy klijent przyjechał to samochód gasł przy dojeżdżaniu do skrzyżowania,więc wymyłem przepustnicę i zrobiłem adaptację i co się stało 8O a no to co zazwyczaj czyli samochód zaczął się wieszać na 1800 obrotów. I teraz pytanie-dlaczego.Problem ten dotyczy i innych aut grupy vw z elektroniczną przepustnicą może ktoś zna przyczynę bo mi ręce opadają
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    pracuje na kts-ie i robiłem adaptację przepustnicy i dalej to samo
  • Poziom 12  
    czy czynności o których piszesz wykonujesz z vag-a?bo ja mam jak nadmieniłem kts500 i tam jest tylko adaptacja,więc rozumiem że może mi się to do końca nie udać i lepiej byłoby załatwić vag-a?ale powiem ci jeszcze jedno narazie problem rozwiązałem tak że częściowo zabrudziłem przepustnicę i jest ok dziwne co nie?
  • Poziom 12  
    a czy tobie zawsze udawało się rozwiązać takie problemy samym programem?czy może kiedyś musiałeś się poddać i wymienić zespół przepustnicy bo ja niestety tak
  • Poziom 12  
    dzięki za owocny dialog.Upewniłeś mnie że warto z tym tematem powalczyć i nie wszystko stracone.