Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

schemat instalacji szyberdachu

hospes 26 Mar 2008 12:09 6513 6
  • #1 26 Mar 2008 12:09
    hospes
    Poziom 9  

Witam kupiłem elektryczny szyberdach do bmw e36 wraz z przyciskiem i silniczkiem ,tyle ze nie mam wiązki którę musze zrobić sam w przycisku mam 4 piny a w silniczku jest gniazdo dwu pinowe i szesciopinowe mam schemat gnioazda szesciopinowego z tego co sie orientowałem to gniazdo dwupinowe to jest + i - a gniazdo szesciopinowe jest sterowane minusem
    zamieszczam zdjęcie gniazda szesciopinowego i schemat tego gniazda tyle ze nie za bardzo znam sie na schematach:) jakby był ktoś tak miły prosił bym o rozpiske gdzie co idzie do tego szesciopinowego
    schemat instalacji szyberdachu

i tutaj schemat gniazda szesciopinowego

http://www.dami.pl/~wiktorc/BMW/szyberdach%20schematy/szyberdach%206pin.gif

0 6
  • #3 26 Mar 2008 23:04
    hospes
    Poziom 9  

ok rozumiem ze S8o91 to przełącznik .A1698 to wejscia do silnika ,patrząc od góry na
    A1698 pierwsza 1 to zasilanie a 2 to masa
    potem mamy znowu 1,2,3,4,5,6 podłanczam kabelkami na stałe z przyciskiem(SBo91 )

4do1, 5do2, 6do4 ,
    zastanawiam sie jeszcze gdzie minus a gdzie plus w gniezdzie dwu pinowym nie jest opisane na silniku
    jesli zle kombinuje to niech mnie ktoś poprawi lub napisze ze dobze podłanczam

0
  • #4 27 Mar 2008 21:10
    magik332
    Poziom 20  

Witam jeśli weżmiesz miernik i sprawdzisz na przejście, miedzy pinem 6 wyjście na przełącznik a wtyczką 2 pionową to będziesz miał masę ,bo przełącznik steruje masami .

0
  • #5 27 Mar 2008 22:34
    hospes
    Poziom 9  

ufff udało sie wszystko pięknie smiga :) dzięki za pomoc gdyby nie schemat od Ciebie nie dałbym rady ,powiem szczeze ze nie znam sie zabardzo na elektronice i nie umiem czytac schematów ale jakos sie udało ,jeszcze raz dziękuje kolego MAGIK332

0
  • #6 24 Cze 2009 20:52
    maciek7202
    Poziom 1  

"hospes" mam taki sam problem mozesz napisac na meila jakis kontakt gg do Ciebie bo chyba bede potrzebowal pomocy ;) A mialbym kilka pytan do Ciebie

0
  • #7 05 Lip 2012 20:13
    pawlos721
    Poziom 1  

Witam jestem nowy więc przepraszam, ze tak od razu odświeżam stare tematy... ale to jedyny na którym znalazłem coś konkretnego bo ciężko gdziekolwiek coś znaleźć :/

Mianowicie schemat schematem a instalacja instalacją ale czy może mi ktoś wytłumaczyć kwestie modułu elektr. nadwozia, moduł zamka centr., przekaźnik komfortu.. gdzie tego wszystkiego szukać?? Nie mam modułu komfortu z tego co wiem (r. 91)
    Przepraszam za nie wiedzę ale może mi to ktoś wytłumaczyć tak czarno na białym? byłbym bardzo wdzięczny :)

0
  Szukaj w 5mln produktów