Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

W skype "niewidoczny" a jednak ciągle "dostęp

26 Mar 2008 13:02 4165 1
  • Poziom 25  
    Witam.
    Chciałbym zapytać kolegów o pewien problem, jaki występuje podczas korzystania z komunikatora skype.
    Gdy jestem na nim "ukryty" jako "niewidoczny", moja sąsiadka z innego miasta pisze do mnie równocześnie na gadu-gadu, że u niej nadal jestem "dostępny" na skype (zielona czapeczka).
    Nawet jeśli wyłączę skype, nadal jestem u sąsiadki widoczny jako "dostępny", a przy próbie połączenia pisze, że jestem "niepodłączony".
    Sąsiadka natomiast, jako "niewidoczna" na skype, jest u mnie niewidoczna, i widnieje napis "niepodłączony", czyli wszystko prawidłowo.
    Skąd biorą się takie przekłamania w skype?
    Moja sąsiadka ma ten sam problem ze swoją znajomą, która pisze do niej co chwila wiadomości, bo widzi, że jest "dostępna", kiedy tak nie jest.
  • Poziom 14  
    Może za dużo nie wniosę ale... korzystając z serwisu np. fotka.pl dzieją sie podobne rzeczy, pokazuje że ktoś znajomy jest dostępny a w rzeczwistości tak nie jest, działo się tak już nie raz. Moim zdaniem jest to wina serwera gdy jest zbyt obciążony, ale nie jestem znawcą tego tematu. Może moja sugestia jest słuszna...