Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośniki Creative inspire T3000 - uszkodzony zasilacz.

spontan 26 Mar 2008 18:53 2324 7
    spontan
    Level 10  
    Witam wszystkich i proszę o pomoc,mam głośniki Creative inspire T3000 i spalił mi sie zasilacz 12v-2.9A może wiecie gdzie taki zasilacz mogę dostać prosze o pomoc i ewentualne linki
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    ion-tichy
    Level 31  
    Np Sony MPA AC1 - czasami bywa na alegro.

Wszekiego rodzaju linki do aukcji, ofert promocyjnych nie będą tolerowane pkt. 10.11 regulaminu. [_OBCY_]
    spontan
    Level 10  
    ale ten zasilacz ma 12v 3A czy nic sie nie stanie i jaką tolerancje wytrzymają głośniki.Piście jaki zasilacz mogę jeszcze podłączyć zeby to chodziło
  • Helpful post
    neo_dc
    Level 32  
    Obojętnie jaki 12V i prąd równy lub większy niż podałeś w pierwszym poście. Głośnikom nic się nie stanie.
    ion-tichy
    Level 31  
    zasilacz jak zasilacz jeśli daje to co na nim napisano to powinien dać radę. Ale nauczony jednym spaleniem zasilacza warto pomyśleć nad czymś firmowym
    spontan
    Level 10  
    Ten oryginalny zasilacz to przez pomyłkę brat podłączył do laptopa i tak oto sie spalił zasilacz i końcówka czy płyta główna w laptopie ale naprawili.Mam jeszcze pytanie czy te- mA może być dużo wieksze od zalecanego?
  • Helpful post
    neo_dc
    Level 32  
    Może być dużo większe, tylko wzrosną koszty i gabaryty zasilacza :)