Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Whirpool AWT-2272 750 stuka, numer części

26 Mar 2008 23:09 4260 7
  • Poziom 11  
    Potrzebuje numeru części - amortyzator to w/w pralki.
    Pralka stukała podczas wirowania - po zdjęciu boczków okazało się ze na polączeniu amortyzatora z bębnem jest luz i przez to stuka. PYTANIE
    Czy elementy mocujące amortyzator do bębna są w komplecie z amorkiem? Jak wyjąć amortyzator żeby go sprawdzić ?. Mam foto tych elementów - mogę wysłać jeśli to pomoże.
  • Poziom 22  
    Cześć!
    Uchwyty nie występują razem z amortyzatorami,
    Najczęściej wyrabia się biała plastikowa tulejka, czasem również mocowanie w zbiorniku.
    Uchwyt demontujesz zaczynając od rozgięcia mikro zatrzasków w białej tulejce, następnie wybijasz metalową tulejki z plastikowej, (najlepiej płaskim śrubokrętem). i teraz możesz wciągnąć uchwyt amortyzatora.
  • Poziom 11  
    a czy samą tulejkę o której piszesz można dokupić ? - jest jakis sposób na pozbycie sie tego stukania ?
    np dotoczenie nowej tulejki metalowej ?
  • Poziom 22  
    Uszkadza się tuleja plastikowa i bez problemu ją dokupisz w serwisie, metalową raczej nie zastąpisz ponieważ wyrobi się w tedy mocowanie zbiornika i naprawa będzie jeszcze droższa.
  • Poziom 11  
    a czy moglbys podac numer czesci czy poprostu tlumaczyc w serwisie co potrzebuję
  • Specjalista AGD
    w serwisie podajesz typ pralki numer serwisowy zaczyna się na 85 tłumaczysz co potrzebujesz i tak się szuka
  • Poziom 11  
    wielki dzieki koledzy - a co do numeru serwisowego to nie ma naklejek z tylu na obudowie, a tam z tego co czytałem powinny sie znajdować i dlatego prosilem o numer czesci. Temat ZAMYKAM