Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OKI 390FB a Panasonic KX-P1150 - wydruk PDF

27 Mar 2008 20:01 2216 4
  • Poziom 10  
    Drukowałem do tej pory na igłówce KX-P1150 druki pocztowe żółte i szare na paczki (nadruk na drukach ciągniętych traktorem), wydruk był z PDF-a każdy druk na osobnej stronie. Wielkość papieru ustawiony miałem na wielkość druku pocztowego (w drukarkach -> właściwości serwera). I wszystko się drukowało IDEALNIE

Kupiłem bo polecono mi OKI 390FB do takich druków (Panasonic czasem się blokował) i zaczął się problem, ten sam PDF i OKI drukuje tak... 1strona - 10cm przerwy - 2strona itd.. Po każdej stronie wysuwa o ok. 10cm przez co WOGÓLE się nie nadaje do druku ciągłego...

Rear Feed- mam ustawione na OFF a mimo to na traktorze po każdej stronie z PDF-a wysuwa o ok. 10cm.

Poradźcie coś bo wydałem kupe kasy na drukarkę co leży i się kurzy obecnie. Panasonic drukuje normalnie jak jest kolejna strona w PDF-ie to nie wysuwa papieru tylko drukuje tak jakby to był jeden ciąg.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    A powiedz jak masz ustawioną opcje "Skip Over Perforation" i "Form Tear Off" ?
  • Poziom 10  
    Obie opcje wyłączone
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Jakiej długości jest papier a jaki jest ustawiony? Może to jest problem, bo drukarka ma ustawioną za długą stronę a z sterownika (jeśli z pdf to widzie wydruk graficzny) jest sygnał wysuwu strony. Przy nieodpowiedniej długości ustawionej w drukarce, kartka będzie wysuwać się za daleko.
  • Poziom 10  
    Papier ustawiony jest identyczny jak ten na wydruku nawet Acrobat Reader pokazuje że są identyczne.
    Na KX-P1150 przy tych samym ustawieniach papieru drukuje się normalnie.

W temacie https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=197111 jest napisane że to wina oprogramowania tzn. że po każdej stronie daje znak FF wysuwu strony.

Tylko dlaczego KX-P1150 na to nie reaguje a OKI tak, da się gdzieś ustawić żeby OKI działała tak samo ? Bo nawet jak zrobię wydruk z notatnika to OKI wysunie o 10cm...