Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia 6230i znikły kontakty po przenoszeniu

27 Mar 2008 22:01 1307 4
  • Level 11  
    Witam

Mam "mały" problem ... znajomy chciał skopiować kontakty ze swojego telefonu 6230i na kartę sim. Kontaktów miał ok. 700 a na SIM mieści się bodajże 200 no i wszystko było by dobrze gdyby zamiast opcji przenieś kontakty wybrał kopiuj. W wyniku operacji przenoszenia pojawił się jakiś komunikat po czym na karcie sim zostało z tych 700 tyle kontaktów ile karta pomieściła, a reszta która się zmieściła na karcie SIM znikła bezpowrotnie z pamięci telefonu... :/

Czy jest jakakolwiek szansa żeby te kontakty odzyskać ? (osobiście podejrzewam że nie lub jest to cholernie trudne i nie do zrobienia w warunkach domowych czy w zwykłym serwisie)...
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.30] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 25  
    no to jak wybrał kopiuj to powinno zostać wszystko na telefonie.. bo na karte sim tworzy tylko kopie a na telefonie oryginały zostają.. coś chyba inaczej to było..
    pozdrawiam
    Michał
  • Level 11  
    no tak ale on wybrał "przenieś" a nie "kopiuj"
  • Level 20  
    Raczej wybrał usuń , po wybraniu opcji przenieś , na karcie byłoby 200 a w telefonie 500 nie przeniesionych, , choś jest to mozliwe że telefon sie zawiesił , miałem kiedyś 6230i i też mi tak zrobiło fon miał softa 3.70 .

Dodano po 5 [minuty]:

Praktycznie nie ma możliwosci odzyskania numerów.
  • Level 11  
    Nie dał przenieś tak jak pisałem i na karcie zostało 200 a resztę szlag trafił... No cóż porażka