Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6230i znikły kontakty po przenoszeniu

27 Mar 2008 22:01 1289 4
  • Poziom 11  
    Witam

Mam "mały" problem ... znajomy chciał skopiować kontakty ze swojego telefonu 6230i na kartę sim. Kontaktów miał ok. 700 a na SIM mieści się bodajże 200 no i wszystko było by dobrze gdyby zamiast opcji przenieś kontakty wybrał kopiuj. W wyniku operacji przenoszenia pojawił się jakiś komunikat po czym na karcie sim zostało z tych 700 tyle kontaktów ile karta pomieściła, a reszta która się zmieściła na karcie SIM znikła bezpowrotnie z pamięci telefonu... :/

Czy jest jakakolwiek szansa żeby te kontakty odzyskać ? (osobiście podejrzewam że nie lub jest to cholernie trudne i nie do zrobienia w warunkach domowych czy w zwykłym serwisie)...
  • Poziom 25  
    no to jak wybrał kopiuj to powinno zostać wszystko na telefonie.. bo na karte sim tworzy tylko kopie a na telefonie oryginały zostają.. coś chyba inaczej to było..
    pozdrawiam
    Michał
  • Poziom 11  
    no tak ale on wybrał "przenieś" a nie "kopiuj"
  • Poziom 19  
    Raczej wybrał usuń , po wybraniu opcji przenieś , na karcie byłoby 200 a w telefonie 500 nie przeniesionych, , choś jest to mozliwe że telefon sie zawiesił , miałem kiedyś 6230i i też mi tak zrobiło fon miał softa 3.70 .

Dodano po 5 [minuty]:

Praktycznie nie ma możliwosci odzyskania numerów.
  • Poziom 11  
    Nie dał przenieś tak jak pisałem i na karcie zostało 200 a resztę szlag trafił... No cóż porażka