Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Compaq F500 - ciemny ekran, wszystko rusza

29 Mar 2008 19:22 1546 5
  • Poziom 9  
    Witam,
    Wstalem dzisiaj rano, proboje wlaczyc laptopa a tutaj, po wcisnieciu przycisku POWER zaswiecaja sie wszystkie diody, tak jakby sie uruchamial komputer, zalacza sie wentylator, dysk, dvd... Nie widac nic na matrycy - jest caly czas ciemny ekran..
    Tak przez okolo 10 sek i komputer sie sam resetuje..

Czy mial ktos podobny problem i co to moze byc?
    Pozdrawiam i dziekuje za odp.
  • Poziom 32  
    U mnie się resetował jeden hp pavilion tak i poszedł na serwis, wymieniali podobno coś w sekcji zasilania
  • Poziom 9  
    i ile to kosztowalo?
    komputer resetuje sie dokladnie po 20 sek.. a wiatrak wlacza sie na chwilke..
  • Poziom 32  
    Jak dobrze pamiętam to 4 stówki zgarneli, jak wrócił to pochodził 2 tygodnie i zaczął się wieszać, posłałem znowu jako reklamacje naprawy i jak przyszedł po naprawie to po 2 miesiącach (pare dni temu) obrazu wogóle nie ma - zwątpiłem już w niego i sprzedaje na części
  • Poziom 9  
    Witam ja tez miałem taka przygode ze moim hp tylko u mnie trzeba bylo zainstalowac znów system ,jak na razie dziala na xp i odpukac nic sie nie psuje ale nikomu nie polecam sprzetu firmy hp i dell.
  • Poziom 9  
    no ja niestety musialem kupic nowa plyte glowna. I teraz gdy wlanczam kompa to ten nie wlancza sie za pierwszym razem.

Normalnie brak mi slow i nerwow...