Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomarli wszyscy co znaja Philips DSX 6072!!!!

11 Sty 2004 04:27 2167 3
  • Poziom 2  
    Bo jak tak to dlaczego od miesiaca szukam po roznych forum co z tym zrobic. Mam kompa silnego, dwa programatory, 4 (cztery) tunery, kupe kart, kabli, wiary i nadzieji. A czy ktos mi wreszcie powie jaka jest roznica (jak jest) miedzy 6010, a 6072 (poza tym ze obydwa sa SECA). Mam jeszcze inny z CAMM zewnetrzna Aston, mam dwa byle tunery ITALTEL bylej Stream, jeden Irdetto, inny NDS, Pare kanalow ABSat, i nic poza tym. Czy moge odbierac cos polskiego, poza FTP. Slyszalem ze CAMM mozna przerobic?. Jaki program sluzy do instalacjii nowego softu w 6072. Dodam ze mieszkam na Sycylii, a te obiecanki wloskich "programistow" juz mnie smiesza. Dzieki za wszystko!!!! Pomozcie jak macie mozliwosc!!!! :oops:
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Philips 6010 to model który pierwotnie miał tylko system Cryptoworks, dopiero jakis czas po połączeniu śp WIZJI i Cyfry dostał upgrade na Cryptoworks i Seca.Philipsa 6072 niestety oficjalnie nie było w Polsce. Co do Astona podaj jaką masz wersję, wersja 1.02 i 1.03 można było przeprogramować w pcmcia(np w laptopie) na inne systemy kodowania, wersję 1.05 mozna również przeprogramowac ale trzeba go rozłożyć i wymienić pamięć flash na inną odpowiednio zaprogramowaną. Tunerów z NDS niestety nie znam bo nigdy się z nimi nie spotkałem. Jeżeli będziesz miał jakies pytania machnij maila albo PW.
    Pozdrawiam.
    PS zajrzyj jeszcze tutaj, co prawda po hiszpańsku ale powinno to Ci pomóc: http://www.zackyfiles.info/dekos/philips.htm