Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electrolux EW1067 - problemy

fotkom 30 Mar 2008 20:24 1246 1
  • #1 30 Mar 2008 20:24
    fotkom
    Poziom 9  

Wczoraj po ok 7 latach pralka odmówiła posłuszeństwa.
    Objawy są takie że pralka albo nie zaczyna wykonywac programu albo
    jak się ją odłączy od prądu na ok 10 minut to później chodzi ok az do nastepnego "zawieszenia"
    Np podczas prania 60 stopni staje na 1 minucie. Słychac jakby pracowała pompa od wody ale czas nie upływa już dalej. Stoi na tej ostaatniej minucie.
    Jak wcisne guzik start/stop i kręcę pokrętłem w którąś strone to przy przeskakiwaniu pomiędzy programamii na wyświetlaczu pojawia się err.
    Poczytałem troszke na forum wszedłem w tryb serwisowy i po przekręceniu pokrętła na F pokazuje się bład e21. Wyczytałem ze to problem ze spustem wody. Wyczyściłem filtr, rure odporowadzającą wode z bębna (taka guma z 3 końcami) pompę która wypompowuje wode do rury.
    Puściłem na pusto program 95 stopni zeby resztę brudu wypłukało.
    Program ten przeszedł bez problemu. Pozniej żonka włożyła pranie i program doszedł do 1 minuty od końca i tak trwał i prócz dzwięku pompy nic się nie działo. Gdzie szukac problemu.
    Z góry dziękuje za pomocne wskazówki. Byłbym też wdzięczny na namiary na dobrego fachowca z Koszalina. Może okazać sie że nie obejdzie się bez fachowca.
    Z góry dziękuję za wszelkei sugestie i pomysły i pomoc.
    Foti

Proszę przeczytać regulamin forum, szczególnie pkt. 11 i poprawić temat postu (problemy).
    Proszę o korzystanie z przycisku "Pisownia" przed wysłaniem postu. Błędy ortograficzne nie będą tolerowane, regulamin pkt. 15.
    20:24 30.03.2008
    Nie kasować wpisów moderacyjnych.
    [_P_]

0 1
  • #2 10 Kwi 2008 10:48
    491442
    Użytkownik usunął konto