Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Uwaga Autorzy Postów!

jankolo 30 Mar 2008 22:09 30061 0
 • #1
  jankolo
  VIP Zasłużony dla elektroda
  Punkt 3.1.18 Regulaminu naszego Forum stanowi, że:
  Publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym w tym także numerów do aukcji lub ogłoszeń).. Wyjątkiem są działy Co kupić oraz Bazar.
  Pomimo wyjątkowo jasnego określenia tego wymogu w postach nadal podawane są linki stojące w wyraźnej sprzeczności z tym wymogiem regulaminu.
  Od długiego już czasu prosimy o wklejanie plików graficznych w sposób opisany tutaj: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html .
  Niestety, z uporem godnym lepszej sprawy pliki graficzne, do których podawane są odwołania w postach lokowane są na przeróżnych serwerach, z których po krótkim czasie są usuwane.
  W obu przypadkach tematy zawierające takie informacje stają się nieużyteczne/nieczytelne archiwalnie.
  Dłuższe logi (np z OTL) powinny być zamieszczane jako załączniki, żeby nie utrudniać czytania Forum przez konieczność długiego przewijania strony.
  Jednakże nasze prośby w wielu wypadkach są ignorowane i na porządku dziennym jest zamieszczanie na przykład całych logów z Everesta w tekście postu.

  Chcąc uniknąć takich sytuacji informujemy Szanownych Użytkowników że posty zawierające takie linki do informacji będą konsekwentnie usuwane z wątków.
  Prosimy więc o umieszczanie informacji zgodnie z wymaganiami Forum.