Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Compaq Evo n610c nie uruchamia się, nie świecą ledy

danthe 31 Mar 2008 00:10 2108 2
  • #1 31 Mar 2008 00:10
    danthe
    Poziom 29  

Witam !!

Mam na warsztacie Compaq evo n610c, niedawno po instalacji sterów vga restart, ruszył normalnie (zasilanie bateria), zapuściłem instalkę gry, i nagle wyświetliło komunikat o niskim stanie baterii. Podłączyłem zasilacz jednak laptop się wyłączył (normalnie zamknął system), i nie daje się ponownie uruchomić, led nie świecą, a bateria po naciśnięcu przycisku kontrolnego wyświetla 100%. Próbowałem na różne sposoby - bez baterii, z baterią i nic, martwy.

Zależy mi bardzo na rozwiązaniu tego problemu (może komuś się to już zdarzyło) ponieważ sprzęt nie jest mój, kolega poprosił mnie o znalezienie i zainstalowanie sterownika VGA, a tu taki traf...

Pozdrawiam - Daniel

• #2 01 Kwi 2008 14:11
    Calineczka*
    Poziom 31  

Obawiam sie, ze bez ingerencji do wnetrza lapa sie nie obejdzie.
    Zasilacz sprawdzony na 100%?Moze masz jakis regulowany zasilacz na ktorym mogl bys podejrzec czy przy naciskaniu wlacznika zmienia sie pobierany prad?
    -poszukaj bateryjki biosu i wyjmij ja na jakis czas,
    ...mozliwe ze sa problemy z gniazdem zasilajacym, zdarzaly sie w tych modelach, sprobuj wlaczac laptopa wyginajac jednoczesnie wtyk zasilajacy w rozne strony...

• #3 22 Maj 2008 10:02
    lesniewski
    Poziom 1  

Witam szukam używanej baterii do compaq evo N610c. Może nie trzymać napięcia, aby elektronika była dobra. gg 7594361Laptop Compaq Evo n610c nie uruchamia się, nie świecą ledyPozdrawiam Konrad!

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME