Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lucca mp3 blaupunkt jak zrobic hard reset

31 Mar 2008 00:50 10151 17
  • Poziom 9  
    proszę o pomoc kupiłem z Angli urządzenie lucca mp3 po włączeniu włąncza sie mi manufacturing programs i nie wiele więcej już mi sie nie che włączyc, rozdzielczości tez jakieś inne nie łapie mi wszystkich okien, jeśli ktoś sie zna lub ma to urządzenie to proszę o pomoc może da sie jakoś go sformatowac tak żeby został sam windows??? nawet nie mam kabla usb i nie jestem pewien czy wogóle jest taka możliwośc podłączenia tego urządzenia do kompa ponieważ nie widzę wejścia mini usb tylko jakieś dziwne małe podłużne, proszę o pomoc może ktoś sie zna albo posiada takie urządzenia, chciałbym dodac ze nie posiadam instrukcji do tego urządzenia , z góry dzięki

• Poziom 43  
    Urządzanie nie ma HardResetu
    Nie da się podłączyć do komputera.
    Można odblokować do winCE - na tym winCE 5 i uruchomić automapę.
  • Poziom 9  
    w takim razie w jaki sposob jest mozliwy dostep do plikow systemowych i wgole pikow na tzw My Flash Disk, jakbym to wiedzial to sam bym sobie windowsa odblokowal

Dodano po 31 [minuty]:

przynajmiej jak zrobic zeby poo wlazeniu karty z plikami instalacyjnymi odnowa sie mi zainstalowalo oprogramowanie
    terz za kazdym razem wlancza sie mi to manufacturing programs i nic wiecej nie da sie zrobic

Dodano po 7 [minuty]:

oto co widac po resecie i wlaczeniu urzadenia

Załącznik skasowałem - oczekujesz pomocy nie naciągaj na punkty.
    marek216

• Poziom 43  
    Nie wiem jak to zrobiłeś ale masz na tapecie menu serwisowe - powinno przyjąć ci ci upgrade.

Plik do upgrade masz na stronie blaupunkta.
    Czy opcje tego menu są aktywne ?
  • Poziom 9  
    wiec navigation i gps mi sie nie wlancza mp3 lcd jig test sound orac mic btupgrade bt rf t i bt lb t sie wlancza ale wszystkie te okna sa za duze i nie mieszcza sie w wysfietlaczu, mysle ze w tym oknie manufacturing programs tez wszytskiego nie widze
  • Poziom 10  
    Mam pytanie z prośbą, przeszukałem już wszystko co google mi dało, byłem na paru forach pda,gps, itp. I każdy pisze ze można odblokować Lucc'e MP3 stąd moja prośba mógłbyś Marek216 dać małe info jak to zrobić albo link do jakiejś stronki?
    Z tego co ja szukałem to każdy tlumaczył jak odblokować Lucce 3.3 a posiadam w domu w szufladzie właśnie taka L MP3 i chciałbym używać na niej automapy

Z góry dziękuje i pozdrawiam
  • Poziom 11  
    Witam.

Nie łaska poszukać na forum, chociaż na wstępie odradzam podmienianie plików.

marciniec
  • Poziom 10  
    Uwierz że szukałem ale znalazłem tylko jak wejść do winCE ( przytrzymać klawisz menu przy włączaniu potem shel ) ... Wiecej nic nie znalazłem.
    Problem włańczania w wyżej wymieniony sposób mógłby zostać .... pytanie jak wgrać Automape polski na to urządzonko? przy probie instalacji i wyborze ppc wykrywa że urządzenie nie podłączone :D a jak skopiowałem folder z zainstalowanej AM na winXP na karte SD (oczywiscie pozmieniałem nieco plików m.in. tpc na ppc dla winCE itp.) to mapa ruszyła ale błąd wywaliło że nie wykrywa mapy ( a wersja demowa takze to nie z crk problem )

Mógłbyś coś poradzić w tym temacie?

Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    sa pliki automapy ktore dzialaj bez instalacji, poszukaj na necie
  • Poziom 11  
    A połączyłeś się przez Active synca? Najpierw się połącz, a później instaluj.

marciniec

• Poziom 43  
  • Poziom 9  
    z pewnscia nie wie o czym gada, lucca mp3 nie ma kablaUSB. wgraj AM na sd i powinno dzialac
  • Poziom 10  
    Widze ze koledzy chociaż wiedza w czym rzecz i sie znają na tej lucce

Doczytałem że są jakieś gotowe paczki na necie do ściągnięcia (jestem w trakcie szukania)

A jeśli któryś z kolegów zna sposób jak odblokować ta Lucce na stałe to też bardzo byłbym wdzięczny za jaką kolwiek pomoc (nawet wskazanie jakiejś instrukcji w necie jak to zrobić, ja szukałem po forach w googlach x100... i nic ... jak ktoś pisał o lucce MP3 to kazdy odsyłał do tematu z lucca 3.3 ...)

Pozdrawiam i dzięki wielkie wszystkim

--- EDIT ---

Znalazłem AM skopiowałem ładnie się odpala ale ...

lucca mp3 blaupunkt jak zrobic hard reset

Sorki za zdjęcie w słabej jakości ale na dole można zauważyć "windowsowski pasek" jak się go pozbyć pod win CE? Przez niego jest utrudniony dostęp do przycisków AM, lekko sie wyłaniają zza tego paska i bardzo ciężko w nie utrafić, podczas jazdy będzie to nie realne.

--- EDIT ---

OK z tym też sobie poradziłem, za szybko do panelu sterowania wskakiwałem i nie zauważyłem ze od paska ustawienia są zaraz w settings i ustawiłem ukrywanie paska
  • Poziom 11  
    No tak, macie racje.To mój błąd wynikający z niezastanowienia. Zwracam honor.

marciniec
  • Poziom 15  
    Ja mam również nawigację Blaupunkt TravelPilot Lucca Mp3 , czy cięzką odlapić AutoMapę bez zmian w plikach systemowych?
    Oto moja nawigacja:
    http://www.blaupunkt.com/pl/7612201200_main.asp

Jeżeli nie trzeba zmieniać plików, to jestem ciekaw jak odpalić automapę z karty SD, tak żeby nie popsuć tej nawigacji lub ewentualnie odblokować ją na stałe. Pliss for help !
  • Poziom 10  
    Ja na swojej Lucce MP3 mam AutoMapę 5.2, Igo 8, i Sygic McGuider i wszystko wyśmienicie chodzi.
    Automapę mam w pamięci flash, natomiast Igo8 i Sygic-a na pamięci sd.
    Poszukaj na peb.pl. Wszystkie te mapy mam właśnie z tej stronki.
    Do tej Lucci szukaj programów na windows CE5 , PNA.
    Niektórzy piszą, że mają problem z wyświetlaczem, tzn. pasek na dole z menu czasami sam się nie chowa nawet po włączeniu opcji autoukrywania.
    Do tego też jest programik, który chowa pasek i drugi programik do ustawiania fullscreen-a.
  • Poziom 10  
    Witam

Jak zainstalować automapę na pamięć nawigacji?mam zainstalowaną na karcie sd ale strasznie wolno chodzi.czy ktoś wie dlaczego?mam szybką kartę sd więc to odpada, macie jeszcze jakieś pomysły?
  • Poziom 2  
    Czy ktos ma pomysl jak zrobic, zeby automapa uruchomiala sie automatycznie wraz z urzadzeniem ?
    Wiem, ze w modelu lucca3.3 jest plik "settings.ini" ktory ma podana sciezke do programu, ktory sie uruchama na starcie, a tutaj jak to zmienic ?
    Z gory dzieki za pomysly :)

Dodano po 48 [minuty]:

608744234 napisał:
    Witam

Jak zainstalować automapę na pamięć nawigacji?mam zainstalowaną na karcie sd ale strasznie wolno chodzi.czy ktoś wie dlaczego?mam szybką kartę sd więc to odpada, macie jeszcze jakieś pomysły?
    Jest dostepna wersja bezinstalacyjna automapy. Po prostu przegrywasz na pamiec urzadzenia i smiga ;)