Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ns pro - po kliknięciu unlock program się zamyka.

ptasznikos 31 Mar 2008 15:04 1509 11
  • #1 31 Mar 2008 15:04
    ptasznikos
    Poziom 17  

Witam.
    Mam taki problem z nspro że gdy kliknę unlock flash czy cokolwiek innego program odrazu zamyka się bez zadnego komunikatu. Dzieje się tak na wszystkich wersjach. O co moze chodzic? Wczesniej nie bylo problemu i nagle samo z siebie tak się stało. Box napewno OK bo sprawdzalem na dwóch.

0 11
  • #2 31 Mar 2008 15:36
    rekord100
    Poziom 23  

Zachowuje się tak jakgdyby otworzyć program bez podczepionego boxa. Spróbuj odinstalować wszystko od ns-pro , wrzuć najnowsza instalkę 3.91, być może masz coś ze sterownikami.

0
  • #3 31 Mar 2008 17:22
    tricolore
    Poziom 9  

czasami tak sie dzieje jak jakis skok napiecia jest na porcie USB. moze najprostsze rozwiazanie zastosuj - podepnij bezposrednio do kompa, do innego portu niz teraz i na innym kablu USB ? nie majac podlaczonych innych urzadzen.

0
  • #4 31 Mar 2008 22:39
    diablokomis
    Poziom 19  

Mój kolega miał taki sam problem , odinstaluj sterowniki z menadżera urzadzeń , podepni boxa i na nowo podaj mu ręcznie sterowniki. Powinno pomóc.

0
  • Pomocny post
    #5 01 Kwi 2008 12:31
    morgan_exe
    Spec od GSM

A jesli reinstalacja nie pomoze to sciagnij sobie program ComboFix, masz prawdopodobnie trojana amvo.exe (przenoszony glownie na pendrive) w systemie - sprawdzone;)

0
  • #6 01 Kwi 2008 19:10
    arcik99
    Poziom 19  

ja z ns pro mam rownierz maly problem
    jak go odpalam to kazemi zainstalowac sterowniki, zrobilem to z tutorialem ze strony producenta
    na jedno odpalenie pomoglo i udalosie z u600 simlocka usunac
    nastepny trafil sie u700
    problem ponownie sie pojawil

0
  • #7 02 Kwi 2008 09:42
    ptasznikos
    Poziom 17  

Dzieki za odpowiedzi. Okazalo się ze z setoolem jest dokladnie ta sama sytuacja.. Za chwilke bede z tym walczyl :)

morgan_exe, wielkie dzięki. Twoja rada rozwiązała problem :)

0
  • #8 02 Kwi 2008 22:39
    morgan_exe
    Spec od GSM

@ptasznikos: u mnie poza tym nie działał także ufs i jaf. Sam ComboFix do końca nie wyleczy systemu, musisz jeszcze puścić przez ten program skrypt oczyszczający media wymienne - wujek Google pomoże. ;)

0
  • #9 23 Maj 2008 15:38
    newchief
    Poziom 28  

Mam na jednym kompie nspro i od kilku dni setoola, po instalacji setoola na osobnym porcie usb, nie chce mi sie wlaczac nspro..Ciagle mowi ze nie ma podpietego boxa i zebym sie upewnil ze jest podpiety, reinstalowalem sterowniki usuwałem recznie wsio i dalej to samo, combofix również próbowałem.. ktos ma jakas rade? Setool dziala normalnie.. Dodam jeszcze ze jak chce odinstalowac sterowniki to mi krzyczy ze nie ma ftdiun2k.ini..

Dodano po 2 [godziny] 13 [minuty]:

Teraz jest tak ze sie odpala główne okno startowe i sie zawiesza..;/

0
  • #10 23 Maj 2008 16:40
    arti123
    VIP Zasłużony dla elektroda

czyszonko kompa ... poszukaj programu SDFix... odpal w trybie awaryjnym, uruchom program, następnie będzie restart kompa, uruchomienie w trybie normalnym, skanowanko... loga, który się utworzy zapodaj w dziale komputerowym software- tam sprawdzą

0
  • #11 23 Maj 2008 22:24
    Pikolini
    Poziom 19  

Taka mała rada:
    Podłączaj danego boxa pod tylko jeden port USB.
    Jeżeli masz z jakimś boxem probelmy to podłączając go pod wszystkie porty USB klikaj odinstaluj w menagerze urządzeń. Windows XP jest tak głupi, że instaluje nowy komplet sterowników pod każdy z portów USB.
    KONIECZNIE !!! Urządzenia korzystające ze smart-card e-gate instaluj na innych portach np PCIMCIA.
    Mam tutaj na myśli w szczególności: P-Key UST-Pro2 SE-Tool3, S-Card itp.

0
  • #12 23 Maj 2008 22:54
    newchief
    Poziom 28  

od zawsze instaluje wszystko na osobnych portach - co znacy na PCIMCIA ? PCIMCIA mam zajete orange przez orange internet... Mam nadzieje ze w ostatecznosci format pomoże...

0
  Szukaj w 5mln produktów