Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie głośniki do kolumny centralnej do kina domowego?

12 Sty 2004 22:20 2955 19
  • Poziom 12  
    Jakie polecacie głośniczki do centralki?
    Chodzi mi o firmę i dokładny model głośników i gdzie ewentualnie znajdę parametry tych głośniczków.
  • Poziom 12  
    A gdzie mógłbym zamówić w internecie głośniczki Tesli?
    Bo nie sądzę żeby mi przysłali aż z Czech
  • Poziom 13  
    witaj. również polecam głośniki TVM Tesla. gdzie je mozesz zamówić? już ci podaje adres. jest to jedna z najtanszych firm w polsce i mają sprzedaż wysyłkową www.prolech.com.pl
  • Poziom 14  
    Witam,

zamawiał ktoś może tutaj głośniki Tesli, bo sklep niby Prolecha, a ceny niższe. Chyba że są to ceny netto, bez watu, ale raczej nie bo nie ma o tym żadnej wzmianki.
  • Poziom 12  
    Magi ten cennik coś nie chce chodzić.
  • Poziom 13  
    musi chodzic. po zapisaniu go na dysku otwórz go za pomocą Microsoft Word
  • Poziom 19  
    Ralf200: Na allegro można znaleźć głośniki tesli i nawet po okazyjnej cenie.
  • Poziom 14  
    :arrow: Magi a skąd ściągnąłeś ten cennik? ze strony Prolecha?
    Mnie on też niestety nie chce chodzić, może potrzebna jest wersja worda 2000?
    Dziwi mnie dlaczego nie dbają o to, żeby na stronie znajdowały się cały czas aktualne ceny, może ten sklep na Wirtualnej Polsce już nie prosperuje? Pozdrawiam
  • Spec od akustyki
    tesle mają jeszcze w dexonie ale chyba drozej niz w prolechu... ten arn to naprawde rewelacyjny głośniczek... polecam do niego 11/100 tonsila ten duet gra świetnie PS tylko pamiętaj o cięciu w okolicy 2500Hz
  • Poziom 13  
    powiem jedno PROLECH jest to firma która ma wiecej aktóalnych cen na innych stronach niz na wlasnej. ale jestem w stanie załozyc sie o 1000 (a tam pracuje) ze tesle najtaniej kupisz u nas a jesli okazesz mi fakture wat ze zapłaciłesz mniej to zwrcam ci cene głosnika
    PS. jak chcesz sie dowiedziec ile ten głosnik kosztuje to zadzwoń do nas
  • Poziom 14  
    :arrow: Magi, gdzie mogę ściągnąć aktualny cennik Prolecha, bo ten co umieściłeś na forum nie chodzi.
  • Poziom 12  
    Magi napisz po ile jest u ciebie dokładnie ten głośniczek: ARN 150 - 03 - 4.
    Bo ja znalazłem i wiem po ile są. Chcę skalkulować cenę twoją i tego co znalazłem.
    Dzięki.
  • Poziom 13  
    Witaj ten głośnik u nas kosztuje 34,40zł z vatem. bez vatu 28,20
    Pozdro
  • Poziom 12  
    No to faktycznie najtaniej, bo ja znalazłem za 37zł.
    Macie może stronkę w necie z tymi głośniczkami?
  • Poziom 13  
    tak mamy www.prolech.com.pl ale tam mamy ceny nie aktualne. wiec jakieś dokładniejsze ceny moge ci ewentualnie podawac przez poczte lub GG albo mozesz do nas dzwonic numer na stronie
    NIEPATRZ NA CENY!!! CENY SĄ NIEAKTUALNE
  • Spec od akustyki
    witam zamias arn proponuję obejrzeć strone stx
    www.stx.pl oraz aukcję na allegro.
  • Poziom 12  
    DSPEAKER jaki proponujesz głośnik do centralki z firmy STX?
  • Poziom 10  
    Witam. W nawiazaniu do dylematu stx czy TVM. Stx sa bardzo kozystne cenowo jakosc tych nie najtanszych jest naprawde wysoka.Koszty wysylki niskie.Mialem przyjemnosc juz w tej firmie robic drobne zakupy polecam z czystym sumieniem.