Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ardo CO30Ba-1- problem z chłodziarką.

judas74 03 Kwi 2008 00:53 1799 6
  • #1 03 Kwi 2008 00:53
    judas74
    Poziom 9  

Zakupiłem od znajomego Ardo CO30Ba-1 -- 6-letnią.U niego wszystko było w porzadku . Osobiście sprawdzałem.
    Na trzeci dzień "pracy " lodówki u mnie stwierdziłem:
    1.Agregat pracuje cały czas.
    2.Temperatura w zamrażalniku - grubo poniżej - 20 st.
    ,ale niestety w komorze chłodziarki temperatura zbliżona do temperatury otoczenia.
    Ustawiłem ją na maksimum /5/ po kolejnych trzech dniach to samo. Zamrażalnik-ok.Chłodziarka -temp. otoczenia.Agregat chodzi non-stop.
    Podejrzewam, że w czasie transportu lodówka była w pozycji poziomej- niestety nie było mnie przy tym a znajomi zaprzeczają.Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie/nie bardzo znam się na lodówkach/ale to chyba raczej nie wskazane.Proszę o radę co robić dalej .

0 6
  • Pomocny post
    #2 03 Kwi 2008 09:48
    nares
    Specjalista AGD

Tylko serwis.

0
  • #3 04 Kwi 2008 07:08
    judas74
    Poziom 9  

Nikt nie napisze nic bardziej optymistycznego?:cry:

0
  • Pomocny post
    #4 04 Kwi 2008 08:55
    nares
    Specjalista AGD

judas74 napisał:
    Nikt nie napisze nic bardziej optymistycznego?:cry:

Wbrew pozorom, do większości napraw w chłodnictwie, wymagana jest wiedza w temacie i co najważniejsze sprzęt.

0
  • Pomocny post
    #5 04 Kwi 2008 09:56
    wiesiekba
    Specjalista AGD

Ardo mają często nieszczelność układu w tym wieku naprawa jest niemoż liwa dla potencjalnego zjadacza tylko osoby które mają odpowiedni sprzęt. Trzeba wziąć pod uwagę czy warto naprawiać, naprawa może być nieopłacalna i nietrwała, ponieważ układ jest skorodowany następnej awarii można spodziewać się w niedługim czasie.

0
  • #6 09 Lut 2012 16:04
    judas74
    Poziom 9  

Lodówka na złomie. Nie będę tęsknił za nią. :D

0