Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kamera cyfrowa Hitachi VM-E548LE jaki kabel połączeniowy?

elmor368 03 Apr 2008 12:21 4342 6
    elmor368
    Level 20  
    Witam, no właśnie mam problem jak ją załadować do mojego postu.Nigdy tego nie robiłem.Ściągnąłem opis jak wklejać ale w końcowej fazie opisu :
    kopiujemy link i wklejamydo ramki z tekstem nie wiem co dalej zrobić.Proszę o poradę.elmor368
    AnnoDomi
    Level 27  
    Załączam instrukcję serwisową (nie instrukcja obsługi) do tej kamerki - więc może ci się przyda nie tylko do znalezienia opisu kabla. Jest to multimanual - czyli pasuje do wielu kamer m.in: VM-E548LE, VM-E545LE, VM-E543LE, VM-E330E (R), VM-E340E
    Pobierz 4 części i otwórz winrarem pierwszą - poskleja z tego cały manual.
    Service Manual zawiera opis kamery, spis podzespołów, schematy mechaniki i elektroniki.

Z tego co widzę to ta kamera NIE ma innego wyjścia jak typowe AV na chinchach. Tak, że do komputera możesz ją podłączyć poprzez frame grabber np. kartę telewizyjną - ma ona wejście composite video, a audio podłączasz do gniazda LineIn w karcie dźwiękowej poprzez przejściówkę chinch-->jack. Czyli potrzebujesz kabel 2xchinch + 1x przejsciówka chinch->jack

Widzę, że ktoś (moderator) wykasował mi pliki z multimanualem - kto chce niech się odezwie to podam linka aby nie drażnić rekina ;)
  • Helpful post
    AnnoDomi
    Level 27  
    Jest to, cytuję: 20-pin AV jack - zawierający w sobie audio (kanały osobno: L i R), video oraz sterowanie.

Występuje w opisie w manualu serwisowym który tutaj zamieściłem i który ktoś mi skasował - ukłony w kierunku któregoś z moderatorów.

Kabel widok jest na stronie 6, a rozpiska kabla w prawym górnym rogu na stronie 51 - JK0200

Zamieszczam go jeszcze więc raz. Jeśli się komuś przyda... A na pewno mogą się przydać rozpiski elementów i schematy do naprawy takiej kamery. Zawiera w sobie opisy VM-E330E, VM-E340E, VM-E543LE, VM-E545LE, VM-E548LE.
    Attachments: