Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Norton Ghost i utrata danych

03 Kwi 2008 14:46 1451 8
  • Poziom 10  
    Czy jest jakaś możliwość odwrucenia poczętych czynności, tj; zrobionej kopii systemowej na partycji "D" czy można jakoś odzyskać dane z niej.

Proszę o pomoc w tej sprawie z góry dziękuję za fachowe porady
  • Poziom 10  
    To jak mam to sformułować?
    Napisałem najjaśniej jak się dało!
    No to tak Podczas robienia zdjęcia systemu omyłkowo podałem partycję z moimi danymi a nie partycję do tego przygotowaną.Dlatego też skasowało mi wszystkie dane zastępując dysk z danymi zdjęciem partycji systemowej.Nie wiem teraz jeaśniej się czyta czy nie?
    Proszę o pomoc w odzyskaniu danych

Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Tak były dwie partycje "C" 20GB i "D" 300GB. Na każdej system plików NTFS. A jeżeli chodzi o ten DUMP to nie mam pojęcia co to jest i czym się to robi aż tak moja technika w dziedzinie HD nie jest zaawansowana dla tego zwracam się do Was z moim przypadkiem. A tu zaraz ataki na mnie że pisownia że trzeba się domyslać co i jak. Zauwazcie że jestem tu nowy i dopiero się wprawiam.

Pozdrawiam kolegów

i dziękuję za okazałą pomoc jeżeli mogę na nią liczyć
  • Poziom 10  
    Ok dziękuję za podsuniecie linka myslę że znajdę rozwiązanie w tym tamacie dziękuję za wyrozumiałość

Pozdrawiam
  • Specjalista HDD Recovery
    Jedno jest pewne jeśli nadpisałeś dane to szansa na ich odzyskanie jest bardzo marna. Ghost nie robi defragmentacji przed kopiowaniem partycji dlatego szanse nie wielkie ,że te dane które były na końcu partycji (Ghost zapisuje dane zapisując je od początku partycji) po oczywiście odpowiednim spreparowaniu logiki będzie można odzyskać.

Najgorsza sprawa ,że z tego co mniej więcej napisałeś Ghost (nie zdjęcie a kopię) partycji zrobił na danych nadpisując je.

Niemniej jednak kolega dobrze słucha kolegów poda dump i zobaczy się czy oda się coś choć odrobinę odzyskać ale dużej nadziei nie ma.
  • Użytkownik usunął konto