Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer AVH-P6500DVD - poszukiwany tryb

Ibuprom 03 Kwi 2008 22:39 2333 5
  • #1 03 Kwi 2008 22:39
    Ibuprom
    Poziom 25  

W radyjku tym ukrucszony jest tryb przeniesienia napędu na wyświetlacz. A konkretnie jest to prawy mechanizm odpowiedzialny na nachylenie wyświetlacza. Na zdjęciu został wyróżniony. Gdzie taki tryb mogę zdobyć?

0 5
  • #3 03 Kwi 2008 23:25
    Ibuprom
    Poziom 25  

Nie, po prawej u góry jest wyróżniony sephią. To powyżej jest to zdjęcie z telefonu komórkowego, poniżej zrobione aparatem.

0
  • #4 04 Kwi 2008 22:22
    Ibuprom
    Poziom 25  

Odkopuję temat, może jednak ktoś ma namiary na źródło części do tego sprzętu.
    Radio po przejściach, porwana taśma wyświetlacza, pouszkadzane bezpieczniki SMD; wszystko poza tym trybem wymienione i szkoda takie niedokończone oddawać....

0
  • #5 22 Sie 2008 18:54
    zibik1984
    Poziom 11  

witam .Ja mam też taki problem .Kuppiłem ostatnio radyjko pioneera 6400cd i tam tez monitor sie nie wysuwa.Brakuje tych dwóch zębatek po jednej i drugiej stronie na tym pręciku na trzeciej fotce. Ja prubuję szuakć z jakicś urządzeń z zebatkami.Udało mi sie znaleść dwie podobne plastikowe zębatki ale okazało sie że jedna miała 2 ząbki więcej .także monitor sie wysunąl do połowy i koniec .Jedna strona szybcie wychodzila druga wolniej . Jak narazie wysuwam monitor ręcznie.;)

0
  • #6 13 Sty 2010 19:45
    mariusz_q
    Poziom 10  

Najszybciej to znajdziecie w serwisie pioneera ,koszt około 60 zl za zębatkę ,sam je wymieniałem ,na stronie producenta znajdziecie punkty serwisowe ,polecam Katowice lub Gdynia.

Moderowany przez damiancz:

Zdania zaczyna się dużą literą , a kończy ".". Po za tym klawisz "Pisownia" często jest pomocny. Temat wykopany - został wyczerpany. Zamykam

0
  Szukaj w 5mln produktów