Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Montaż alarmu - Peugeot Partner 2001r. 1.9D

cj_bobo 06 Kwi 2008 14:31 13640 42
    mr-perch
    Poziom 28  
    To na drugi raz dla przykładu pokaż schemat tego alarmu, który masz.
  • Relpol przekaźniki
    cj_bobo
    Poziom 12  
    oto schemat mojego alarmu
    Montaż alarmu - Peugeot Partner 2001r. 1.9D
    i pytanie kolego czy pomożesz mi ??
    bo tak piszemy i nic z tego nie wynika narazie
  • Relpol przekaźniki
    mr-perch
    Poziom 28  
    26 pinowe niebieskie złącze pod bezpiecznikami:
    pin 11,12,13 - krańcówki
    pin 5 i 8 - stan centralnego zamka (ale tu już sam pokombinujesz, bo trzeba rozwierać sterowanie)
    Można też bezpośrednio sterować przekaźnikami centralnego zamka w BSI.
    Prawda, że proste ? Dasz sobie radę.
    cj_bobo
    Poziom 12  
    a co masz na myśli "bo trzeba rozwierać sterowanie"

Dodano po 10 [minuty]:

kolego mr-perch a masz może opis całego tego niebieskiego 26 pinowego złącza byłym bardzo wdzięczny
    tomasz1122
    Poziom 14  
    ludzie kochani czy tak trudno wziąść kontrolkę i z w sześciu przewodach znależć dwa (bo tyle wchodzi w drzwi) i podłączyć ten centralny
    cj_bobo
    Poziom 12  
    u mnie zamykanie centralnego jest na 5 pinie a otwieranie na 12 pinie ale też 12 pin pokazuje mim krańcówkę prawych sówanych drzwi
    carsmot
    Poziom 19  
    ale jałowa dyskusja . Przychylam sie do kolegi mr-perch ze doświadczenie elektryczne chyba nie jest twoja mocną strona . A z drugiej strony wszystkie kable o które pytasz sa na BSI tylko trzeba poświęcić godzinkę na jej poszukanie (lub dwie) jeśli jest brak doświadczenia.
    cj_bobo
    Poziom 12  
    witam ponownie kolego tomasz1122 już sobie poradziłem z tym połączeniem tylko zastanawiam się jak rozwiązać sprawę kierunków. Muszę odłączyć kieruki od centralnego zamka i podłączyć je do alarmu żeby w razie włamania sygnalizowały położenie samochodu. Czy posiadasz ten opis kostki? Jeśli tak to proszę na pw
    dzięki i pozdrawiam
    mr-perch
    Poziom 28  
    cj_bobo napisał:
    Muszę odłączyć kieruki od centralnego zamka i podłączyć je do alarmu żeby w razie włamania sygnalizowały położenie samochodu.

Prawie dwadzieścia lat robię to, co robię, ale takich kombinacji nie doświadczyłem. Allegro jest ponadczasowe.
    cj_bobo
    Poziom 12  
    no widzisz kolego mr-perch na co człowiek musi się wysilać aby podłączyć jeden prosty alarm. Gdybym posiadał opis złącz to bym poświęcił na to jak zawsze 2-4 godzin. Lecz ta sztuka była wyjątkowa. Dla mnie nie ma rzeczy nie do wykonania czasami trzeba poświęcić im troszkę więcej czasu.
    cj_bobo
    Poziom 12  
    dzięki za pomoc już wszystko działa temat uważam za zamknięty
    aceton
    Poziom 26  
    dlaczego ten temat nie został przeniesiony do początkujących ?