Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Osprzęt kablowy
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Re: Jaką myjkę ciśnieniową kupić?

Gacol 11 Wrz 2019 20:23 913401 2884
 • #2881
  togipegi
  Poziom 2  
  Taka refleksja...właściwie wszyscy chcemy kupić myjkę z przeznaczeniem do mycia auta lub aut na swoich działkach, przed domami jednorodzinnymi, etc. ...a zgodnie z prawem jeśli nie mamy odpływu wody wykorzystanej do takiego celu do kanalizacji lub specjalnego zbiornika to wystarczy sąsiad kapuś i dostajemy mandat do 500PLN...Mycie tarasu z brudu czy kostki pod to nie podlega ale samochodu z błota już tak...wracając do tematu...Jaką myjkę kupić zatem ?:)
  Karcher K5 (FC??) Lavor Vertigo 28+ ? Inna? Poradźcie :) JA też potrzebuję myjkę do mycia kostki, tarasu 2-3 razy w roku, elewacji domu, drewutni i muru w ogrodzeniu co kilka lat (?) i być może 2 samochodów na podjeździe chociaż sąsiedzi jawią mi się osobami fascynującymi parafrazując prezesa Bońka...
 • Osprzęt kablowy
 • #2882
  ssawka
  Poziom 12  
  togipegi napisał:
  wystarczy sąsiad kapuś i dostajemy mandat do 500PLN

  Nie mogłem się powstrzymać :D - czy kolega o 5-tej rano budzi się w strachu, że za chwilę grupa anty wpadnie mu razem z drzwiami do domu? W takiej sytuacji zalecam rozstawiać parawan lub myć w takim miejscu posesji, gdzie sąsiad nie nagra telefonem, a bramę trzymać zamkniętą i obcych psów nie wpuszczać, nawet gdyby dzwoniły dzwonkiem.

  Spokojnego mycia życzę, ale samochodu u siebie to myślę, że zwyczajnie nie warto, bo po co na swojej ziemi syfić, skoro myjnia kosztuje względnie niewiele.
 • Osprzęt kablowy
 • #2883
  togipegi
  Poziom 2  
  Kolego....nie znasz swego sąsiada co mu w głowie siedzi...ja miałem już dom wybudowany a życzliwy telefon doniósł że mam 2 sztuki (dosłownie!) nie swoich pustaków w swoich murach haniebnie wmurowane :)
  Krótkie pytanie - Karcher K5 (w wersji bogatszej z osprzętem dodatkowym) czy Lavor Vertigo 26 ? Za 2 godziny jadę do OBI o mają i to i to...pomożecie coś?! Potrzebuję myjkę u siebie dosłownie na jutro.
 • #2884
  Mike013
  Poziom 12  
  Witam
  Szukam myjki do mycia ciągników i maszyn rolniczych (czyli musi poradzić sobie z olejem, smarami i błotem). Mocno zastanawiam się nad Kranze k2160 oraz k2195. Jedna ma większe ciśnienie, druga większy wydatek wody - co jest ważniejsze? Dodać, że czasami będę korzystać z lancy do usuwania korozji.
  A może źle typuję i do tego typu zastosowań powinienem celować w inne modele?
 • #2885
  ssawka
  Poziom 12  
  Dzień dobry,
  Jakiś czas temu obiecałem zdjęcie manometru pokazującego ciśnienie 150 barów z Makity HW151, której używam. Więc zamieszczam...
  Re: Jaką myjkę ciśnieniową kupić?