Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Outlook Express - znikająca treść wiadomości.

W_R_C 04 Kwi 2008 17:00 1202 3
  • #1 04 Kwi 2008 17:00
    W_R_C
    Poziom 9  

Witam. Mam taki oto problem: Miałem kilkanaście ściągniętych wiadomości w Outlooku Express. Były one w różnych folderach (skrzynka odbiorcza, usunięte wiadomości, wysłane). Wczoraj straciłem treść każdej wiadomości. Widzę tylko temat i ewentualnie załączniki. Wszystkie nowe maile odbieram bez treści ale z załącznikami jeśli takie są dołączone. Nie jest to chyba wina serwera bo przez stronę wszystko jest w porządku. Proszę o pomoc. Z góry Dziękuję

0 3
  • #2 04 Kwi 2008 17:06
    Bushmen_DZ
    Poziom 14  

Za wiele nie pomogę, podejrzewam błąd bibliotek Windows. Jedynie to poradzę byś wykonał kopię położenie katalogu z danymi jest zapisane w Narzędzia/opcje/konserwacja/folder magazyny i wykonaj kopię tego folderu a potem spróbuj przywracania systemu Wszystkie Programy/akcesoria/systemowe/przywracanie systemu a potem wybierz punkt kontrolny z dnia gdzie było dobrze

0
  • #3 04 Kwi 2008 17:23
    mbo
    VIP Zasłużony dla elektroda

Sprawdź czy usunięcie plików z indeksami (*.idx) coś zmieni, oczywiście przy wyłączonym OE.

Można też wykonać kompaktowanie wszystkich folderów (Plik \ Folder \ Kompaktuj wszystkie foldery).

0
  • #4 04 Kwi 2008 17:59
    W_R_C
    Poziom 9  

Dzięki za pomoc. Problem już rozwiązałem. Przyczyną było to że niedawno zmieniłem położenie folderu plików tymczasowych i usunąłem ten folder. Po utworzeniu folderu TEMP w nowym miejscu, wszystko powróciło do normy. :) Temat więc zamykam

0