Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Luźne zawiasy w Toshiba Satellite Pro 4200

05 Kwi 2008 13:09 3904 6
  • Poziom 9  
    Witam!
    Posiadam laptopa marki TOSHIBA SATELLITE PRO 4200... Wszystko chodzilo ok , ale dzisiaj nagle opadla mi matryca ... I od tej pory zawiasy sa bardzo luzne , trzymaja tylko w pionie... Laptop nigdy mi nie spadl. Pomozcie . Z gory dzieki
  • Poziom 13  
    może jakieś foto bo mało z tego rozumiem
  • Poziom 9  
    Foto niestety nie mam jak zrobic... Wytlumacze Ci to tak :
    Siedzialem dzisiaj na laptopie , internet gg i te sprawy , trzymalem go na kolanach , musialem go odlozyc na chwile i wtedy opadla matryca , oposcila sie na dol , od tej pory zawiasy sa luzniejsze , nie trzymaja tak matrycy jak trzymaly wczesniej , pod wiekszym katem matryca opada na sam dol. Mam nadzieje ze jest to troche bardziej zrozumialem . Czytalem troche na temat zawiasow w internecie , i wyczytalem ze mogly sie rozregulowac.Tylko nie wiem jak sie do tego zabrac bo nie mam o tym zielonego pojecia , gdyz nie znam sie na budowie laptopa. Mam nadzieje ze mi pomozecie . Z góry dzieki...
  • Spec od komputerów
    Zawiasy kupisz na Allegro. Jak nie potrafisz sam wymienić to też taką usługę kupisz. Poszukaj.
  • Poziom 9  
    No tak , wiem ze kupie zawiasy na allegro , jeden zawias 38zl , ale moze da sie to jakos wyregulowac?
  • Pomocny post
    Spec od komputerów
    W tych zawiasach nie ma regulacji typu śrubka. Trzeba by wymieniać elementy, prościej kupić nowe i wymienić.
  • Poziom 9  
    OK chyba tak zrobie , ale to dziwne , to stalo sie w jednej chwily i nagle padly zawiasy? No ok trudno sie mowi , jako tako sie trzyma ale w najblizszym czasie wymienie . Dzieki wielkie tronic1 , lap +3 :) Pozdro