Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

3310 po full flash'u i dalej dupa

bolek 13 Jan 2004 19:25 1557 9
    bolek
    Level 35  
    znajomy niby dostał SMS o dziwnej treści i ponoc o tamtego momentu nokia zaczeła się sypać. Resetowała się, wyłaczałą, zawieszała i niekiedy wyskoczyło Contact Servis
    Znajomy wgrał pełnego flasza i telefon po włączeniu pokaże tylko stan baterii poczym wisi... w innych telefonach z conatct servis ten flasz chodzi.

powiedzcie co zrobic żeby ja postawić na nogi :evil:
    jerry77
    Level 26  
    Jeżeli to jest jedynie wina softu to powinno pomóc fullflasz, checksumy, faid, full factory reset, itd. Jeżeli fon jest stary, to spróbuj wgrać starszą wersję softu.
    bolek
    Level 35  
    sprawa się ruszyła, telefon troszke poleżaklował i o dziwo po wsadzeniu karty z ideii ruszył. jednak Kompletnie nie dzwięków, zasięg po włączeniu się pojawił i natychmiast znikł- to chyuba zanjomy objaw?.

Ja bym bardzo prosił, czym to zrobić, wytłumaczy i podrzuci ( mi (linki) ktoś co potrzeba do postawienia komurczaka? :evil:
    MILO
    VIP Meritorious for electroda.pl
    yyy wyglada na sumy kontrolne lub koncowke....
    psine.pl

Level 30  
    wez taki soft jak : NOKIA TOOL v1.8
    tam jest takie cos jak UPDATE FAID
    po czym sprawdz phona ....

jeszcze mozna zrobis SFR
    i UPDATE FAID

a co do zasięgu ....

jesli po powyzszym nie bedzie nadal dzialac , podejdz do radia z LW lub MW i wlacz telefon z karta, wpisz pin i posłuchaj czy w radiu słuchać "terkotanie" jesli nie to zadzwon bez karty na 112 i jesli nadal nic podmien baterie i sprawdz poprzednia procedure, jesli nadal nic to najprawdopodobniej PA.

ale zobacz czy na wyszukiwaniu recznym widzi sieci !
    jak nie to troche wiecej zabawy jak tak to 99% ze PA
    bolek
    Level 35  
    telefon przed fleszowaniem dzwonił, dzis go jeszcze raz pogwałce i poinformuje co i jak....

na razie dzięki
    bolek
    Level 35  
    Mam do Was prośbe. Podrzuci mi ktoś pełen (sprawny) wsad do tej nokii?. co do francy wgram, to chodzi, lecz po kilku minutach zaczyna sie wieszać, i znów wywala CS- czyli tak jak na początku. Co do zasięgu to udało mi się go zrobić, szkoda tylko że telefon zachowuje sie jak lampka choinkowa.po włączeniu jest normalny start- czarny ekran, póżniej nic i na koniec gaśnie, znów się włącza podświetlanie i gaśnie.... :) :(
    Robiłęm ja poprzez KNOCKa, po wgraniu jakiegoś softu (4.40--- nie pamiętam dokładnie), na ekranie telefonu pojawia mi się numer orginalnego spoftu, czyli 5 iles tam...
    do dupy to chyba wgrałem.
    Reasumujac. Potrzebny mi dobry full soft + instrukcje co do wgrania tego przy urzyciu knocka- odpale pare punktów! :)

plizzzzz
    konrad1586
    Level 10  
    mam podobny problem, tylko wgralem soft 6.33 i wywalilo CS