Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer AVH-P5700DVD jak zmienić region DVD

lukas-comp 06 Kwi 2008 18:49 2403 2
  • #1 06 Kwi 2008 18:49
    lukas-comp
    Poziom 12  

Witam

Chciałem się zapytać czy ma ktos jakieś informacje na temat przerabiania regionu dla systemu video Pioneera AVH-P5700DVD ? (Pomocna byłaby też instrukcja z tego modelu lub AVH-P5750DVD). Z tego co wyczytałem jest taki sam procesor IC601 (PE5416A) w radiach z końcówką xx50, a w nich region jest ściągnięty całkowicie (radia np. z rynku Ameryki Płd.), więc napewno nie potrzeba wymieniać procesora.

Pozdrawiam

Edit:
    co mi się udało jeszcze znaleźć to:
    Error status from
    DVD micurocomputer
    0X90 Different region disc

0 2
  • #2 10 Gru 2008 12:28
    lopi83
    Poziom 13  

Sciagnalem wczoraj serwisowke do AVH-P5700DVD i uklad IC601 w wersji UC jest oznaczony PE5485A a w wersji EU PA5484A wiec bez wymiany proca chyba sie nie obejdzie :/

0
  • #3 13 Sty 2010 19:23
    mariusz_q
    Poziom 10  

Musisz w napędzie DVD przeprogramować flesha ,wgrać do niego europejski program odpowiadający za region , to ci rozblokuje napęd dvd natomiast wymiana procesora pozwoli ci przestroić tuner na europejskie fale ,ale nie będziesz miał RDS-u ,Aby mieć RDS musisz w głowicy wymienić dekoder RDS-u .To tak pobieżnie oprócz tych elementów należy dolutować porę rezystorów , kondensatorów i tranzystorów ,no i w panelu dodać ledy abyś miał podwójne podświetlanie.

Moderowany przez damiancz:

Reklama w postach jest niedozwolona , ortografię poprawiłem. Reg. pkt 2 , 15

0
  Szukaj w 5mln produktów