Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Soft OMVL Dream XXI N z mozliwoscia modyfikacji mapy

08 Kwi 2008 12:10 4457 3
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie.
    Poszukuje softu jak w temacie ale umozliwiajacego modyfikacje czasow wtrysku gazu bezposrednio na mapie. Przeszukalem forum pod tym katem ale soft znalazlem tylko w starej wersji czyli 3.0.2.106 CAD a ja posiadam 4.6.7 oraz 4.5.1 CAD ale w obydwu nie ma mozliwosci modyfikacji mapy.
    I przy okazji nasunely mi sie pytania po lekturze forum: czym sie roznia wersje Dream XXI od XXI_N oraz XXI_ N_CAD. Odnosze wrazenie, ze wlasnie wersja CAD posiada mozliwosc modyfikacji mapy ale chyba potrzeba do tego jakies klucze. Czy ktos moglby wyjasnic moje watpliwosci?
    I jeszcze jedno pytanie: czy uzywanie softu w starszej wersji 3.0.2 do modyfikacji mapy (bo zakladam, ze moze mi sie nie udac zdobyc nowa wersje) moze wiazac sie z jakimis zagrozeniami? Czy uzywanie starszej wersji jest bezpieczne dla ECU?

Pozdrawiam, A.
  • Poziom 12  
    Co rozumiesz pod pojęciem soft, czy chodzi Ci o wsad do proca, ktory jest w tym ecu, czy o program do obsługi tych central. Jeśli to pierwsze to zapomnij, a jeśli to drugie to powinno być na stronie producenta.
  • Poziom 2  
    polibyk napisał:
    Co rozumiesz pod pojęciem soft, czy chodzi Ci o wsad do proca, ktory jest w tym ecu, czy o program do obsługi tych central. Jeśli to pierwsze to zapomnij, a jeśli to drugie to powinno być na stronie producenta.

Chodzi o oprogramowanie do konfiguracji instalacji gazowej, ktore uruchamia sie na komputerze podlaczonym do ECU OMVL-a.
    Na stronach producenta bylem, szukalem, nie znalazlem.