Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak podlaczyc cyfrowy polsat do innego dekodera???

forteKs 08 Apr 2008 15:45 18893 7
    forteKs
    Level 2  
    Mam problem chcialbym ogladac cyfrowy polsat na 3 telewizorach a mam jeden dekoder polsatowski!~ Czy jest mozliwosc podlaczenia do innego dekodera?? Np. sky ?? posiadam dwa takie dekodery ale gdy podlacze kabel z anteny to wyswietla brak sygnalu!!!!

Dodano po 1 [minuty]:

moj dekoder to echostar dsb 717
    Marcin1980
    Level 23  
    To raczej Ci się nie uda, możesz jedynie rozdzielić sygnał Video, ale i tak będziesz zmuszony oglądać tylko to co jest w pokoju z dekoderem.
    AnnoDomi
    Level 27  
    Można zastosować key-sharing i kopiować klucze do pozostałych dekoderów - poczytaj na forach TVSat. To umożliwi oglądanie kilku programów niezależnie - tak jakby jeden tuner z trzema głowicami ;) Legalne jedynie w ramach tego samego użytkownika. Udostępnianie kluczy osobom trzecim jest już nielegalne. Dobrze sprawują się tunery Fergussona.
    forteKs
    Level 2  
    Dostalem od znajomego samsung DSB A300w , Czy teraz moge cos wykabinowac tak aby dzialal na nim polsat cyfrowy???? w tych sprawach jestem laikiem wiec jak ktos cos wie prosze o dokladne opisanie co musze wykonac!!! Z gory dziekuje!!!

Dodano po 3 [godziny] 50 [minuty]:

Na innych forach pisza ludzie ze trzeba kupic spliter . Czy to pomorze?? bo inni ludzie pisza ze to dziasla tylko na cyfre a na polsat nie!!! prosze o odp.
    darek23422
    Level 27  
    Spliter działa tylko na c+ polsatu nie rozdzielisz na kilka tunerów czyli nie będziesz mógł oglądać innych kanałów na i 2 tv możesz tylko rozdzielić sygnał video i oglądać to samo co na tym tunerze z kartą.
    forteKs
    Level 2  
    Z gory dziekuje :!:
    supermach
    Level 23  
    W Polsacie karta jest parowana z dekoderem, więc działa tylko z jednym dekoderem (do którego została przypisana. Na innym (nawet "polsatowskim") nie zadziała.