Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Uszkodzona centralka centralnego zamka mazda 626 GE 95r.

bbshark 08 Apr 2008 20:29 2090 5
    bbshark
    Level 10  
    Witam. Mój problem jest taki że spalił mi się tranzystor o symbolu 2sd1701 i nie mogę nigdzie znaleźć takiego. Może ktoś ma namiar na sklep gdzie znajdę coś takiego ewentualnie może da się go jakoś zastąpić jakimś innym. Dzięki i czekam na pomoc.
    marekms1
    Level 13  
    podaj numer części chyba mam taki na zbyciu.

Pozdrawiam
    Marek
    kbadi
    Level 13  
    kiedyś też miałem problem z c . zamkiem w 626 i też przepalił się ten tranzystor ( nie jestem pewien czy to był ten tranzystor ) . Dla sprawdzenia został wylutowanty i bez niego wszystko działa poza podświetleniem stacyjki
    bbshark
    Level 10  
    Takie tranzystory są dwa. Mi podświetlanie stacyjki działa. Próbowałem wlutować inny ale niestety nic z tego nie wyszło. Mogę zrobić fotke ale nie wiem czy to coś pomoże. mam dodatkowe pytanko z którego roku miałeś tą mazde bo szukając tej centralki znalazłem taką do której wchodzą dwie wtyczki a do mojej jest tylko jedno wejśćie
    kbadi
    Level 13  
    to była mazda z 92 roku i jak ten tranzystor padł to właśnie nie działało podświetlenie stacyjki , drzwi no i c. zamek ( być może że coś jeszcze bo to nie moje auto ). Jak wywaliłem ten tranzystor to wszystko ruszyło poza tą stacyjką . Pamiętam że ten tranzystor się spalił i nie szło nic z niego odczytać także był problem żeby go wymienić ale zadziałało bez niego