Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Regeneracja reduktora... porażka :(

michael1986 08 Kwi 2008 22:23 3348 5
  • #1 08 Kwi 2008 22:23
    michael1986
    Poziom 18  

Witam

Kupiłem zestaw naprawczy do reduktora OMVL Dream dziś popołudniu postanowiłem go założyć... wymieniłem dwie membrany, wyczyściłem w miarę w środku, wymieniłem uszczelkę... na benzynie wszystko ok, płyn chłodniczy ani troszkę nie cieknie... jednak po przełączeniu na gaz strasznie syczy i uchodzi gaz zupełnie jakby z przewodu doprowadzającego gaz do reduktora. Co prawda zaraz po załączeniu chyba chwilkę nie uchodziło a potem bardzo mocno... ten kabelek wydaje mi się że dobrze podpiąłem z tego co wiem nie było na nim żadnych uszczelek tylko po prostu skręcone rurki miedziane.

Samochód to BMW 735iA E32.

Czy ktoś mógłby mi z tym pomóc (oczywiście odpłatnie) z moich okolic (Jaworzno)?

Pozdrawiam

0 5
  • #2 08 Kwi 2008 23:47
    maxmax77
    Poziom 23  

Witam podjedz gdzieś do gaziarzy prawdopodobnie baryłka puściła na wejściu reduktora sam jej w domu nie zarobisz, groszowe sprawy

0
  • #3 09 Kwi 2008 00:31
    michael1986
    Poziom 18  

maxmax77 napisał:
    Witam podjedz gdzieś do gaziarzy prawdopodobnie baryłka puściła na wejściu reduktora sam jej w domu nie zarobisz, groszowe sprawy

Oby... :(

a mam jeszcze pytanko... czy to normalne że jedna z tych przykręcanych okrągłych klap ta na sprężynie lekko odstaje? Druga sprawa... jak powinna być sprężyna za membraną? Bo ja założyłem w taki sposób:

Chodzi o to że membrana wklęsła i sprężyna też wklęsła? Do czego w sumie ta sprężyna?

Pozdrawiam

0
  • #4 09 Kwi 2008 19:25
    maxmax77
    Poziom 23  

Jeżeli chodzi ci o klapki anty wystrzałowe na kolektorze ssącym to mają dolegać szczelnie a co do reduktora OMVL to nie znam jego budowy.pozdrawiam

0
  • #5 09 Kwi 2008 23:53
    michael1986
    Poziom 18  

maxmax77 napisał:
    Jeżeli chodzi ci o klapki anty wystrzałowe na kolektorze ssącym to mają dolegać szczelnie a co do reduktora OMVL to nie znam jego budowy.pozdrawiam

Nie mam żadnych klap anty wystrzałowych bo to sekwencja.

A fotka mi się zła wkleiła miało być to:

Pozdrawiam

0
  • #6 10 Kwi 2008 06:41
    marcys20
    Poziom 18  

a ze tak spytam ile placiles za membrany?? nie taniej i lepiej by wyszla wymiana reduktora na nowy?? pytam bo jakies 3 tyg temu dokupowalem do swojego monsterka 2 reduktor i placilem cale 200zl (Tomasetto-jakis nowy model,bardzo maly)
    Pozdro z jaworzna :-)

0
  Szukaj w 5mln produktów