Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sagem my X-5 (usuwanie dzwonków, tapet)

14 Sty 2004 17:48 1246 5
  • Poziom 10  
    Jestem posiadaczem telefonu Sagem my X-5. Kupiłem go na Allegro więc jest to telefon używany. I właśnie zastanawiam się ile oryginalnie ten telefon ma wgranych dzwonków? Bo ja mam aż 32 i wydaję mi się, że przez to mam tylko 0.31 kB wolnego czyli prawie nic. Jeżeli chodzi o gry to mam jedną MegaBox Conquest, a tapet mam kilkanaście. Ile wy mieliście dzwonków, tapet i gier w tym telefonie oryginalnie bezpośrednio po zakupieniu go w salonie i ile pamięci do wykorzystania dla "My objects"? Sprawa jest o tyle dziwna, że w "My objects" nie mam kompletnie nic, a jak już pisałem do wykorzystania mam tylko 0.31 kB! Czy można w jakiś sposób usunąć kilka dzwonków, tapet i tą grę, a jeśli tak to w jaki sposób? Można to zrobić przy pomocy programu My Pictures and Sounds 7.04?
  • Poziom 30  
    witam, w moim My X5M było 16 tapet, i 32 dzwonki, no ale po dograniu kilkunastu dzwonków i tapet mam jeszcez kilkaset kilobajtów wolnego w obiektach....no chyba, że te fony tak się różnią, albo jakieś uszkodzenie.........
  • Poziom 10  
    Czyli oryginalnie masz dokładnie tyle samo dzwonków i tapet co ja, a ja na dodatek nic nie dogrywałem więc coś jest nie tak z moim telefonem skoro dla My objects mam tylko 0.31 kB :evil: Czy poprzedni właściciel tego telefonu mógł z niego coś wyjąć lub podmienić (jakąś część) co by mogło wyjaśnić dlaczego jest tylko tyle wolnej pamięci, w właściwie dlaczego jej w ogóle nie ma bo 0.31 kB to jest nic.
  • Poziom 20  
    Koles tam w zakładce My Objects pokazuje ILE MASZ ZAJĘTEJ pamięci anie ile masz wolnej Wolnej pamieci masz teraz jakies 450kB
  • Poziom 10  
    Tak, wiem o tym od jakiegoś roku ;)
  • Poziom 17  
    pozatym dla niektórych sagemow jes mozliwosc sciagniecia softu ze stony www.planetsagem.com moze ty juz masz upgreadowany soft.
    fajnie bys mial