Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

California Acces 6900 klawiatura, a może płyta główna?

10 Kwi 2008 01:02 1686 3
  • Poziom 11  
    Witam pewnego dnia po wlaczeniu laptopa zdzwilo mnie ze cos mam wpisane w pole logowania do systemu, co sie okazalo moj laptop sam zaczol pisac:(. Wpisuje tam gdzie to mozliwe wpisuje zawsze to samo 23t i tabulator:( w kazde okienko gdzie mozna cos nampisac. W przegladarce jak wpisuje adres w wordzie w polu logowania, wszedzie wpsuje sam to samo 23T i tabulator. Dzieje sie to co kilka sekund czasami co pol minuty. Zaznacze ze format i system na nowo nic nie pomoglo. Co to moze byc gdzie szukac problemu?? Po odlaczeniu klawiatury to samo sie dzieje. Pozatym laptop dziala prawidlowo. Wszystkie klawisze dzialaja.
    Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.
  • Poziom 40  
    To typowe uszkodzenie na płycie D230S stosowanej również w w Actina Webbok, co zrobić i gdzie jest problem szukaj w postach bo o tym już pisałem. Uszkodzenie jest w połączeniu ścieżkami kontrolera klawiatury z gniazdem zaciskowym jej na płycie.
  • Poziom 11  
    Hmm mam inna plyte nie 230 tylko d270s ale moze to i to samo. Jesli mozesz mi powiedziec gdzie tego szukac?? Nie bardzo wiem jak podejsc do tematu. Trzeba wymieniac jakis element??

Dodano po 5 [godziny] 4 [minuty]:

Czy ktos moze powiedziec mi czy da sie to naprawic samemu majac troche pojecia o elektronice:)?