Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

California Acces 6900 klawiatura, a może płyta główna?

daro78 10 Apr 2008 01:02 1734 3
    daro78
    Level 12  
    Witam pewnego dnia po wlaczeniu laptopa zdzwilo mnie ze cos mam wpisane w pole logowania do systemu, co sie okazalo moj laptop sam zaczol pisac:(. Wpisuje tam gdzie to mozliwe wpisuje zawsze to samo 23t i tabulator:( w kazde okienko gdzie mozna cos nampisac. W przegladarce jak wpisuje adres w wordzie w polu logowania, wszedzie wpsuje sam to samo 23T i tabulator. Dzieje sie to co kilka sekund czasami co pol minuty. Zaznacze ze format i system na nowo nic nie pomoglo. Co to moze byc gdzie szukac problemu?? Po odlaczeniu klawiatury to samo sie dzieje. Pozatym laptop dziala prawidlowo. Wszystkie klawisze dzialaja.
    Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi.
    satgal
    Level 40  
    To typowe uszkodzenie na płycie D230S stosowanej również w w Actina Webbok, co zrobić i gdzie jest problem szukaj w postach bo o tym już pisałem. Uszkodzenie jest w połączeniu ścieżkami kontrolera klawiatury z gniazdem zaciskowym jej na płycie.
    daro78
    Level 12  
    Hmm mam inna plyte nie 230 tylko d270s ale moze to i to samo. Jesli mozesz mi powiedziec gdzie tego szukac?? Nie bardzo wiem jak podejsc do tematu. Trzeba wymieniac jakis element??

Dodano po 5 [godziny] 4 [minuty]:

Czy ktos moze powiedziec mi czy da sie to naprawic samemu majac troche pojecia o elektronice:)?