Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot do pioneer DEH P945 jaki symbol? jak włączyć DSP

ajiboo 10 Kwi 2008 13:00 1771 8
  • #1 10 Kwi 2008 13:00
    ajiboo
    Poziom 9  

Witam

mam radyjko Pioneer DEH-P945

radyjko jest ok tylko żeby sie nim dobrz epobrawić potrzeba jest mozliwość uruchomienia funkcji DSP chyba tylko z pilot-a.

dokupiłem pilot ten mały n akierownicę al tam zamiast przycisku DSP jest przycisk Audio ale tym sie nie da włączyć tej funkcji.

czy ma ktoś może pilot z przyciskiem DSP ewentulanie niech poda numer pilota do tego radia ponieważ ściągnąłem sobie instrukcje do tego radia i jest tam zdjęcie pilota ale nigdzie nie moge znaleźć symbolu tego pilota :(

a może jest jakiś inny sposób uruchomienia tych funkcji ??

czy można zaprogramować takipilot na z pilota uniwersalnego albo przerobić ten co mam ??

pozdrawiam proszę o jakieś sugestie .

0 8
  • #2 10 Kwi 2008 20:39
    djlj24
    Spec od car audio

Zdaje się, że jak rozbierzesz tego pilota to jest zworka do zmiany konfiguracji na taką z DSP.

0
  • #3 10 Kwi 2008 22:17
    ajiboo
    Poziom 9  

Witam

w moim pilocie nie ma przełącznika na dsp ale miałem taki pilot w rękach i po przełączeniu na tą właśnie funkcję DSP nic nie zadziałało a do tego przestały działać kilka klawiszy np volume. po przełączeniu spowrotem z tej funkcji dsp wszystko działa ok oprócz oczywiście przycisku audio .

W jakimś poście przeczytałem że to przęłączenie jest stworzone do obsługi procesora DSP ale tego odzielnego a nie wbudowanego w radiu. hmm ale może się myle .

0
  • #4 11 Kwi 2008 10:00
    djlj24
    Spec od car audio

Przełącznika nie ma - ale jak rozbierzesz pilota to można go przekonfigurować na inny model.

0
  • #6 11 Kwi 2008 15:12
    djlj24
    Spec od car audio

Na pilocie masz tabelkę. Zagadka jest w R5.

0
  • #7 11 Kwi 2008 23:23
    ajiboo
    Poziom 9  

kurcze nie mam kompletnie pojecia o pilotach ale napisz mi czy dobrze mysle :

jezeli znajde dobre fachowca od pilotów to zaniose mu pilot i co mam mu powiedzie np to :" prosze tak przerobic pilot żeby był zgodny z tabelką i polem R5 " ???

to o to chodzi czy o cos innego ? Może ja źle to rozumiem ??

0
  • #8 12 Kwi 2008 19:21
    djlj24
    Spec od car audio

R5 to rezystor konfiguracyjny. W tabeli masz podane w jakiej wersji ma być a w jakiej nie. Logiczne jest, że skoro go w wersji bez DSP nie ma a jest taki sam pilot do wersji z DSP to w tamtej wersji będzie.

0
  • #9 02 Wrz 2008 16:31
    olaska66
    Poziom 10  

Pilot PIONEER CXB2636 taki podejdzie napewno

z procesorem dźwięku, model CXB2669

Proszę nie dopisywać się do starych tematów tylko odpowiadać w bieżących. [TW]

0
  Szukaj w 5mln produktów