Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sprzedam laminat jednostr do płytek drukowanych HURT DETAL

DJ Max 10 Apr 2008 14:27 4178 15
Altium Designer Computer Controls
    DJ Max
    Level 30  
    Witam,

Przedmiot sprzedaży - laminat szklano-epoksydowy do wytwarzania płytek drukowanych.

Grubość 1mm.

Wymiary - dowolne, płytki przytnę pod wymiar.
    Ilości - także praktycznie dowolne.

Cena za arkusz A4 - 6zł.

Cena - 100zł za metr kwadratowy. Myślę że to dobra cena mając na uwadze ceny takiego laminatu na Allegro - od 110zł/m^2 w górę.

Kwota do zapłaty = (łączna powierzchnia zamawianych płytek w metrach kwadratowych)*100zł + koszt wysyłki.

Koszt wysyłki - zależy od ilości, przy czym 1m^2 waży około 3kg.

Koszt wysyłki jednego arkusza A4 - 4,50zł (przesyłka pocztowa polecona).

UWAGA. MOŻLIWA SPRZEDAŻ W ILOSCIACH HURTOWYCH - DUZE RABATY
    Potrzebuję szybko pieniędzy, więc mogę sprzedać każdą ilość.
  • Altium Designer Computer Controls
    DJ Max
    Level 30  
    Myślę, że nie będzie problemu. Pytanie tylko, czy koszt wysyłki nie będzie zbyt wysoki, no i jakie ilości kolegę interesują?
    kalis007
    Level 2  
    jak mam sie z toba skontaktować
    mój email:
    kaliska5(malpa)o2.pl
    DJ Max
    Level 30  
    Dlaczego z tematu usunięte zostało wyróżnienie?

Minęło 9 dni od wysłania i temat nie jest bez odpowiedzi.

Dziś zmieniłem także treść postu - zainteresowanych zapraszam do przeczytania.
  • Altium Designer Computer Controls
    Balu
    Level 38  
    Jaki konkretnie ten laminat?
    FR4?
    Czy jaki? Jaka grubość miedzi? Jaka grubość laminatu?
    DJ Max
    Level 30  
    Na ten moment trudno mi odpowiedzieć czy to laminat FR4 czy inny. Nie znam się na tym.

W każdym razie grubość około 1mm, może 0,8-0,9. Trudno mi powiedzieć dokładnie, nie mam możliwości zmierzyć. Grubość miedzi raczej 0,35 niż 0,18 (są może jeszcze inne?), choć tego także nie mogę teraz zagwarantować. Niedługo będę mógł wykonać fotografie, może kolega będzie w stanie powiedzieć.

Pozdrawiam.
    DJ Max
    Level 30  
    Z piwnicy z dawnych lat.
    Balu
    Level 38  
    Hmm to wrzuć fotki jak będziesz mógł w jakim stanie jest ten laminat...
    DJ Max
    Level 30  
    Stan dobry - jak w sklepie, tyle że są także takie kawałki które trzeba przeczyścić, ale jest to pełnowartościowy, nieskorodowany laminat. Fotografie postaram się wrzucić jutro.
    joy_pl
    VIP Meritorious for electroda.pl
    I jak z tymi zdjęciami? :)
    DJ Max
    Level 30  
    Wybaczcie, zapomniałem:

Jak widać, na wszystkich są odciski moich palców - bo nie obchodzę się z tym jak w laboratorium ;)

Niektóre mają przebarwienie na brzegach - co widać w wypadku lewej płytki, ale NIE jest to efekt korozji i podobnych procesów. Miedź jest pełnowartościowa a wszystko schodzi przy przetarciu spirytusem lub bardzo drobnym papierem ściernym.
    kris6661991
    Level 25  
    Z tego co wiem to powierzchniowe zanieczyszczenie sa zupełnie nieważne, gdyż i tak przed procedurą nanoszenia ścieżek tudzież malowania flamastrem należy przetrzeć ja dokładnie papierem ściernym (bardzo drobnym) oraz kilka razy przemyć rozpuszczalnikiem (najlepiej nitro)... po tej procedurze nawet najgorsza miedź się ślicznie błyszczy :)
    A to co wizimy na zdjeciach jest jak na stan surowy - idealnie czyste :)

Pozdrawiam
    _PREDATOR_

VIP Meritorious for electroda.pl
    Temat obrabiania płytek był 'wałkowany' na forum, proszę ograniczyć się do tematu autora postu:
    matix6582
    Level 9  
    siemka
    ja jestem zainteresowany ale hyba już dawno poterminie skoro możesz jeszcze teraz to weź coś napisz na muj e-mail mój to matix42(malpa)op.pl albo matix6582(malpa)gmail.com ile będzie kosztował laminat 10cmna6cm może dwie sztuki