Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FERGUSON 7318 - możliwość oglądania Polsatu

GALILEO 11 Kwi 2008 11:16 1058 3
  • #1 11 Kwi 2008 11:16
    GALILEO
    Poziom 18  

mam pytanie czy po zakupie tego tunera i dokupieniu karty do polsatu cyfrowego będę mógł ogladac polsat czy nie, bo widze różnie piszą , np : ze musi być tuner cyfrowego polsatu jakiś euro coś tam

0 3
  • Pomocny post
    #2 11 Kwi 2008 11:33
    pajo21
    Poziom 35  

Nie dokupisz samej karty.Musisz kupić kartę razem z modułem dostępu i włożyć to wszystko do odpowiedniego gniazda w tunerze.
    Karty parowane są z tunerami lub z modułami dostępu.
    Niestety sprzedaż modułów została wstrzymana na jakiś czas.
    Cytat
    "Jak informują pracownicy autoryzowanych punktów sprzedaży, z dniem 18 marca br. Cyfrowy Polsat wycofał ze sprzedaży moduły dostępu warunkowe (CAM). Oznacza to, iż platforma rezygnuje z oferty przedpłaconej (pre-paid).
    Dystrybutorzy jak i klienci spekulują, iż przyczyną wycofania modułów ze sprzedaży, była ich niekompatybilność z Nagravision 3, jak i brak możliwości dekodowania kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości. Z nieoficjalnych informacji, wynika, iż Cyfrowy Polsat pracuje nad wprowadzeniem do sprzedaży nowego typu modułu dostępu warunkowego, pozbawionego wad poprzednika. Na razie nie są znane żadne dane techniczne nowego produktu jak i termin wprowadzenia go do oferty."
    LAKI.

0
  • #3 11 Kwi 2008 11:42
    GALILEO
    Poziom 18  

ok i oto mi chodziło zamykam temat

0
  • #4 11 Kwi 2008 11:47
    pajo21
    Poziom 35  

Temat możesz zamknąć sam,nie czekając na moderatora.Klikasz na kłódkę.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo