Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PIONEER 2900MP, wyłącza się/resetuje przy słuchaniu CD

11 Kwi 2008 23:05 1344 3
  • Poziom 10  
    Witam serdecznie,

W nawiązaniu do tematu. Wczoraj kupiłem sobie radio PIONEER 2900MP. Pojechałem do faceta, który podłącza radia, by zamontować je w PEUGEUT 307. Oczywiście była potrzebna przejściówka z ISO i na antenę. Facet wszystko fajnie(niby) zamontował...

Radio chodzi w porządku (mówię tutaj o samym odbiorze stacji radiowych).
    Jednak, jak włączę CD[mp3] i zacznę jeździć po jakichś wertepach to radio po jakimś czasie się wyłącza i resetują się ustawienia (stacje radiowe trzeba na nowo wprowadzać oraz ustawienia basów itd.) . Jeśli stoję w miejscu to mogę słuchać CD do woli.

Wiecie o co z tym chodzi i jak to naprawić?
  • Poziom 43  
    Niewykluczone że użył nowych kostek ISO po 3zł które lubią przerywać. Niestety, tą ruchomą przerwę w zasilaniu trzeba znaleść, niewykluczone że winne jest radio.

SławeK
  • Poziom 22  
    witam
    a może źle podłączone radio kiepska masa czy sytuacja powtarza się na postoju przy max zgłośnieniu radia
  • Poziom 10  
    Jak dam na maxa to głośniki charczą ;)

Dzisiaj spróbuje. Wczoraj kolega mi coś wspominał, że w niektórych radiach trzeba podłączyć jakiś kabelek do buforu (nie wiem czy jest to prawda czy jakaś ściema). Bo tak, jak pisałem wcześniej: na postoju moge słuchać radia non stop-dzisiaj spróbuje na maxa.

Btw:

SlaweK, to trochę nie trzyma się logiki. Bo gdyby były jakieś luzy to przy włączonym radio (stacje radiowe) też by się wyłączało. [chyba, że się mylę]