Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Twinhan 1022A - sterowniki

12 Kwi 2008 18:26 8664 10
  • Poziom 9  
    Witam
    Potrzebuje sterowników do kary Twinhan 1022A pod Viste szukałem na wszystkich forach i nic nie moge znalesc. Z gory dziekuje za wszelka pomoc. Pozdrawiam Rafał
  • Poziom 12  
    rzemyk napisał:
    Witam
    Potrzebuje sterowników do kary Twinhan 1022A pod Viste szukałem na wszystkich forach i nic nie moge znalesc. Z gory dziekuje za wszelka pomoc. Pozdrawiam Rafał

Dobrze Szukałeś....bo ich na razie nie ma.
    Sterowniki instalujemy standardowo jak dla XP.Z małym wyjątkiem opisanym niżej.

Autor-@doff77

Błąd 39 - to znak, że Vista x64 nie przyjmuje sterowników niepodpisanych. Jak to ominąć? Banalnie!!!
    Odpalamy Vistę w trybie awaryjnym ( u mnie F8 ). Jak nam już odpali w systemie awaryjnym, klikamy na start, następnie akcesoria, a później WAŻNE !!! prawym przyciskiem myszki na wiersz poleceń i uruchamiamy go jako administrator. W wierszu poleceń wpisujemy następującą komendę: bcdedit /set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS i klikamy ENTER. Jak pojawi się komunikat, że wszystko dobrze, uruchamiamy komputer normalnie. Wchodzimy w Panel sterowania -> w menadżer urządzeń odnajdujemy naszą kartę (jest ona widziana jako karta sieciowa). Dajemy aktualizuj (oczywiście nie automatycznie) wskazujemy folder ze sterownikami. Pod ścieżką odznaczamy szukaj w podfolderach i dalej.Scieżka dostępu to<=>TwinhanDTV 2.608 Build 01-02a\Drivers\878\WinXP.

No i sam sterownik:

http://odsiebie.com/pokaz/103126---9398.html

Powodzenia i pozdrowienia:D
  • Poziom 34  
    Witam.

Podłączyłem kartę 1020A do komputera. Niestety sterowniki nie chcą sie zainstalować poprawnie , sprawdziłem najnowsze ze strony producenta , system XP.
  • Poziom 12  
    Doominus napisał:
    Witam.

Podłączyłem kartę 1020A do komputera. Niestety sterowniki nie chcą sie zainstalować poprawnie , sprawdziłem najnowsze ze strony producenta , system XP.

W poście wyżej podałem właściwy sterownik.Jak dobrze pamiętam system odnajdzie dwa nowe sprzęty:
    Kontroler Multimediów Audio i Kontroler Multimediów Wideo,ścieżka do sterownika jest opisana w poście wyżej.Jeśli nie wykrywa kontrolerów,to należy przełożyć kartę do innego gniazda PCI(najlepiej ostatniego).

Powodzenia i pozdrowienia:D
  • Poziom 10  
    Witam potrzebuje sterowniki do Twinhan 1022A pod windowsa 7

niestety strona twinhan mi nie chodzi
  • Poziom 30  
    Pod jakiego Win7 32bit czy 64bit?

Jeśli pod 32bit, spróbuj sterowników z załącznika. Instaluj te pod XP, nowszych nie ma do tych kart.
    Jeśli 64bit, niestety z tego co sie orientuje karta nie chce pod tym systemem działać.
  • Poziom 10  
    jak wgrac te sterowniki,menadzerem wskazywalem folder ale ich nie wyszukuje
  • Poziom 34  
    Masz sterowniki pod vistę 64 ?
  • Poziom 10  
    Doominus napisał:
    Masz sterowniki pod vistę 64 ?

nie mam zadnych sterow pod viste
    mam tylko orginalne płyty od karty i sciagnolem te co @GUTEK@ wrzucił

Ale i tak dalej niewiem jak zainstalowac sterowniki od karty tv-menadzer nie wyszukuje sterow z plyt ani tych co Gutek wrzucił
  • Poziom 10  
    Pod Vistę stery instalujemy prosto z DigitalTV_3-4_11 lub innej aktualnej wersji programu. U mnie działa pod Premium x86 i Ultimate x64.
    Instalujemy program i stery wpinane są automatycznie do systemu. Problem może być tylko na chipsetach Intel P45 (i innych Intel'a) przy zajętych wszystkich bankach pamięci (na pierwszym dual'u działa ok). W razie problemów z Intelem wyciągamy pamiątki z 2 banku i karta działa OK. Jest dalej problem - procedurka prosta - najpierw instalacja DTV (bez karty), wyłączamy kompa i wkładamy kartę - po odpaleniu znajdzie i zainstaluje.
  • Poziom 30  
    Kosa53 napisał:
    Problem może być tylko na chipsetach Intel P45 (i innych Intel'a) przy zajętych wszystkich bankach pamięci (na pierwszym dual'u działa ok). W razie problemów z Intelem wyciągamy pamiątki z 2 banku i karta działa OK. Jest dalej problem - procedurka prosta - najpierw instalacja DTV (bez karty), wyłączamy kompa i wkładamy kartę - po odpaleniu znajdzie i zainstaluje.
    Problem nie dotyczy konkretnego chipsetu. Chodzi tu o to że sterowniki nie obsługują 4GB RAM lub więcej. Żeby działały poprawnie musi być mniej niż 4GB RAM, problem dotyczy wielu sterowników, nie tylko tych do Twinhana.