Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pinout Car Radio lacznie z Navi

farbaolso 12 Kwi 2008 19:22 1047 4
  • #1 12 Kwi 2008 19:22
    farbaolso
    Poziom 15  

Pinout Car Radio lacznie z Navi programik jest super jesli ktos potrzebuje
    opis wyprowadzen tu napewno znajdzie duzo

0 4
    Załączniki:
  • #2 12 Kwi 2008 19:24
    djlj24
    Spec od car audio

Kolejny raz to samo z teletehniki. Dopiero było wrzucone - zauważ, że wiele opisów jest bez sensu - same fotki ale bez opisu styków. Znacznie więcej masz za darmo w podanym linku na forum.

Dodano po 37 [sekundy]:

Kolejny raz to samo z teletehniki. Dopiero było wrzucone - zauważ, że wiele opisów jest bez sensu - same fotki ale bez opisu styków. Znacznie więcej masz za darmo w podanym linku na forum.

0
  • #3 12 Kwi 2008 19:28
    farbaolso
    Poziom 15  

Masz racje ale jest tez duzo opisow ktorych nie widzialem gdzie indziej a co wazne dla mnie wszystko w jednej calosci,nie trzeba szukac

0
  • #4 12 Kwi 2008 19:34
    djlj24
    Spec od car audio

Jedna sprawa - jak już umieszczasz coś cudzego bez jego zgody to nie ustawiaj dla siebie tak dużo punktów. Bo to trochę nieuczciwe.
    Wiele z tych opisów warto dokładnie sprawdzić przed podłączeniem bo może być nieprzyjemnie. Pomijam tu niespodzianki typu - podłączasz zasilanie a radio nie włącza się bo brak komentarza, że wymaga szyny CAN czy jakiegoś dodatkowego sygnału.
    Ja od kilku lat udostępniam trochę opisów za darmo, na dodatek z komentarzem i też w jednym miejscu. I to w takiej formie, że sam mam wgrane do telefonu aby można było używać w terenie.

0
  • #5 04 Maj 2008 23:48
    farbaolso
    Poziom 15  

Mysle ze teraz jest ok

0
  Szukaj w 5mln produktów