Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zapowiedź głosowa faksu

ptrebacz 12 Kwi 2008 19:50 657 0
  • #1 12 Kwi 2008 19:50
    ptrebacz
    Poziom 9  

Witam, mam pewien problem i zastanawiam się jak go rozwiązać, chodzi o zapowiedź faksu. Otóż kiedy chcę wysłać fax, po drugiej stronie rzadko się zdarza aby urządzenie wielofunkcyjne lub fax-modem był ustawiony na tryb automatyczny, często wynika to z tego że firmy te posiadają jedną linie telefoniczną której używają zarówno do faksowania jak i rozmów. Problem jest tego typu że kiedy taki fax wysyłam Panie sekretarki rzadko załapią że to fax tak piszczy a że nikt się nie odzywa to odkładają słuchawkę i praktycznie żeby przesłać taki fax to ktoś musi siedzieć i za każdym razem kiedy Pani sekretarka podniesie słuchawkę to powiedzieć "proszę o włączenie sygnału faksu". Ponieważ faks jest dla mnie główną środkiem komunikacji i wysyłam ich sporo jest to dla mnie spore utrudnienie. Używam fax-modemów zewnętrznych z gniazdami na mikrofon i słuchawki. Wszystkie modemy są podpięte do serwera hylafax na linuxie. Chcę aby po prostu jak fax jest wysyłany to żeby po podniesieniu słuchawki mój klient usłyszał komunikat "proszę o włączenie sygnału faksu". Da się to zrobić ?? Jeśli tak to jak?? Zna ktoś gotowe rozwiązania??

0 0