Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skanery panda II - jak je zaadresować?

slawoslaw 15 Kwi 2008 09:43 839 1
  • #1 15 Kwi 2008 09:43
    slawoslaw
    Poziom 18  

Witam. JAk w temacie posiadam 4 pary LED oraz 3 skanery panda II które mają być sterowane za pomocą sterownika mirage px 126. Zaadresowałem pary LED, kolejno omijąjąc skanery, pomimo braku instrukcji do par led udało mi się je zaadresować. Tylko pozostało mi jeszcze 3 skanery. Problem jest taki że instrukcja z tymi skanerami jak dla mnie nie jest czytelna, nawet nie jest w niej napisane ile kanałów dmx zajmuje jeden taki skaner i jak je zaadresować. Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam
    Sławek

0 1
  • #2 16 Kwi 2008 10:44
    peter130
    Poziom 11  

Potrzebujesz tzw. Kalkulator DMX żeby zaadresować urządzenia jako 1 urządzenie, drugie urządzenie itd. jeśli zaadresowałeś pary osobno tzn. 1,2,3 urządzenie to skanery - jeśli chcesz żeby chodziły synchronicznie to daj jeden adres 4 urządzenia a jeśli chcesz osobno to zaadresuj skaner 1 jako 4 urządzenie skaner 2 jako5 urządzenie i skaner 3 jako szóste urządzenie. Jeśli pary mają ten sam adres to oczywiście odpowiednio skanery jako 2 urządzenie - przy założeniu synchronicznego świecenia lub 2,3,4 przy osobnym świeceniu. Ustawia się to na zworkach, a jak to już pokaże kalkulator. Znajdziesz go na stronie sklepu PRO LIGHTING.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo