Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung F300 - nie zapisuje zdjęć i video

15 Kwi 2008 14:44 3780 13
  • Poziom 26  
    Witam,

mam problem z (wydaje sie być nowy) F300. Proba zrobienia zdjęcia lub wideo kończy się niepowodzeniem zapisania. Wyswietla komunikat zeby usunac cos z telefonu. Przegladajac foldery ich pojemnosc jest pokazywana jako 0KB i nie da sie nic usunac. Przeflaszchowanie nie rozwiazalo problemu. Jak probowac usunac ta usterkę?

pozdrawiam
    i podziekowania za pomoc w razwiazywaniu problemu

Temat poprawiłem sam więc udzielam ostrzeżenia nr1 - regulamin - komismaja
  • Poziom 21  
    Czym softowałeś i z jakiej sieci był telefon?
  • Spec od GSM
    Zrób full reset z klawiatury
  • Poziom 26  
    @lipek86
    Flasha wgrywałem NsPro. Sluchawka jest z sieci 3G (tak sie chyba zwie). Drugi model dziala bez zarzutów. Sim poszedl i wszytsko jest OK. A ten ma problemy z zapisywaniem :|

@komismaja
    Odszukałem kod do resetu z klawiatury: *2767*3855# jednak nie pomoglo.
    Co jest nie tak z tematem?

pozdrawiam!
  • Poziom 20  
    Wgraj mu inną wersję flasha i wtedy zobacz skoro resety nic nie dają
  • Poziom 26  
    OK, powalcze z tym w weekend.
    Raz jeszcze podziękowania za pomoc.
  • Poziom 26  
    Witam,

niestety - probowalem inne wersje flasha jednak nie pomoglo. Po zrobieniu zdjecia lub wideo sluchawka wyswietla komunikat o 'usuniecie czesci rzeczy z telefonu'; w liscie elementow notomiast rozmiar obrazkow, muzyki, itp. jest 0KB :(
    Czy moze to byc fizyczna usterka pamieci?
  • Poziom 23  
    sprobuj jeszcze zresestowac pamiec uzytkownika - *2767*2878#
  • Poziom 14  
    miałem cos takiego i resety pomogły
    *2767*6263# i jeszcze *2767*3855#
    Tylko nie pamiętam który pierwszy ,ale miało to znaczenie żeby zrobić obydwa :D
  • Poziom 22  
    adas2
    Twoje kody mi pomogły. dzięki:)
  • Poziom 1  
    a mi nadal nie działa...
    Wpisałam wszystkie kody jakie są tu podane, i przez chwilę mi nawet zadziałało, ale jak chciałam zrobić zdjęcie drugi raz - problem wrócił.
    Wkurza mnie ten telefon jak nic, a tak się cieszyłam...
  • Poziom 17  
    Witam!!
    Mam podobny problem.
    Telefon prosi o opróżnienie pamięci która jet pusta.
    Kody podane tu w temacie nie pomogły. Po w graniu softu w punkcie napraw i sprzedaży telefonów jest nadal bez zmian.
    Czy to oznacza trwałą usterkę elektroniki?
  • Poziom 23  
    Uzyj aplikacji OptiFlash w ver 4.16, zaznacz 'erase all unused regions', wczytaj S-record file i Content file, wylaczony telefon podlacz do kabla USB z wcisnieta gwiazdka, zainstaluj sterownili (samsung modem), wybierz w aplikacji wlasciwy port COM i wystartuj. Skoro tel sie wlacza to plik SRECORD powinien sie wgrac (pierwsza czesc), jezeli podczas drugiej czesci ('loading files') bedziesz miec jakis blad to wtedy tylko serwis - padla wewnetrzna pamiec, nie ma sygnalow CS z proca, zasilania na NAND'zie itp, itd...