Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood KRC-10R / Wejście

DanieloSS 15 Kwi 2008 16:20 1420 5
  • #1 15 Kwi 2008 16:20
    DanieloSS
    Poziom 10  

Witam mam mały problem chciałem dorobić wejście do mojego Kenwooda KRC-10R w tym celu wpoiłem sie tam gdzie jest sygnał z magnetofonu ale jak puszczę muzę z MP3 to wygląda na to że jest za silny sygnał bo głośniki trzeszczą czy ktoś pomoże co można zrobić dołączam obraz gdzie sie wpiąłem...

Kenwood KRC-10R / Wejście

• #2 15 Kwi 2008 23:11
    łowieca
    Poziom 29  

Wpiąłeś sie dobrze, ale sygnał jak zauważyłeś jest za mocny i tak podłączone długo może nie pograć, jeśli już chcesz sobie pokombinować trochę to musiał byś zastosować wnętrzności kasety-adaptera, i wtedy podać sygnał z tej że kasety (z przed głowicy w kasecie, czyli połączyć oba "urządzenia za pomocą kabli, a nie jak to zwykle bywa głowic).

• #3 16 Kwi 2008 12:06
    DanieloSS
    Poziom 10  

No tak kolego a nie da sie jakoś tego sygnału osłabić zastosować na przykład jakiś filtr dolnoprzepustowy na oba kanały..

• #4 16 Kwi 2008 12:22
    maxtz
    Poziom 27  

Zastosuj po prostu zwykły dzielnik rezystorowy (po jednym na kanał) i po kłopocie ;)

• #5 16 Kwi 2008 12:37
    DanieloSS
    Poziom 10  

Mógł byś kolego dokładniej powiedzieć coś o tym dzielniku jak to wygląda jestem bardzo początkujący ... :)

• #6 17 Kwi 2008 14:08
    DanieloSS
    Poziom 10  

Wszystko załatwione wlutowałem potencjometr i wszystko piękinie ładnie chodzi :) pozdrawiam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME