Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Candy CDI 45 Zmywarka - komunikat brak soli

michals212 15 Kwi 2008 18:25 4404 2
  • #1 15 Kwi 2008 18:25
    michals212
    Poziom 2  

Szanowni Bywalcy Forum,
    Co sądzicie o zmywarce Candy CDI 45?

Dla mnie jest "trochę po....dolo.." Działa jak chce!!!
    Dziś działa na programie eco jutro na zupełnie inny nie mogę znaleźć reguły. Nawet po skończeniu programu wyświetla komunikat np "24". Cały czas zgłasza komunikat brak soli (czerwona dioda przy "gwiazdce") a soli jest pod korek. Jeśli ktoś zna na to odpowiedz jestem wdzięczny.

0 2
  • #2 15 Kwi 2008 23:02
    libretto4
    Specjalista AGD

Te 24 na wyświetlaczu to moim zdaniem temp wewnątrz zmywarki a lampka braku soli? Może uszkodzony czujnik ale spróbuj nalać tam wody żeby trochę rozrzedzić sól bo czujnik to nic innego jak pływak więc woda tam być musi.

0
  • #3 16 Kwi 2008 08:48
    michals212
    Poziom 2  

Serdecznie dziekuje za odpowiedz,

Sól jest pod korek i woda wewnątrz "pomieszczenia na sól" również. Co do cyfr To możliwe. Wczoraj zrobiłem kolejne zmywanie i pokazywało 34 a pozniej 33 wiec cos w tym moze być. Nie podoba mi sie jednak ze pyka (krotki sygnał dzwiękowy) po zrobienu zmywania (oprucz sygnału zakonczenia pracy - tak co 5 min)

Czy to jest prwidłowe? Poza tym nie mogłem odpalic jej na programie eko i kozystałem z innego (wypażanie) - symbol tależa i pary.

PS. Dioda przy symbolu geiazdki swieci sie dalej.

Dodano po 15 [minuty]:

Dodzwoniłem sie do serwisu, powiedzieli ze jest moliwe ze za moało wody wlałem przed wsypaniem soli. Poradzili poczekać kilka dni. Jesli sól sie nie rozpości trzeba bedzie poprosić serwis o sprwdzenie pływaka.

0