Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Domykanie szyb honda magistrala can z fukcja auto

15 Kwi 2008 23:17 1922 4
  • Poziom 12  
    Witam,czy przerabiał ktos z szanownych kolegów kwestie domykania szyb w hondach(ew inne japonczyki) od ok 2003 roku,chodzi mi dokladnie o to ze po zamontowaniu modulu domykania mpw4 szyby z funkcja auto przy recznym dosunieciu funkcja auto odbijaja w koncowym etapie domykania widzac krawedz szyby jako przeszkode-czy jest mozliwosc obejscia tego np przez zasilenia chwilowo multipleksera drzwiowego itp?
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 14  
    Mam ten sam problem klient zgłosił mi go dopiero po czasie bo funkcja auto była rozłączona, z pewnością wariuje oryginalny czujnik przeciążeniowy, to co przychodzi mi do głowy to połączenie dodatkowych przekaźników odłączających urządzenie domykające lub np. zwarcie cięcia poprzez zespoły diod prostowniczych, by honda nie widziała modułu za tydzień będę z tym eksperymentował.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 10  
    udało się może komuś ogarnąć ten temat?
    pozdrawiam

Dodano po 3 [godziny] 54 [minuty]:

Horse5 piszesz, że jak auto było odłączone to wszystko działało normalnie, tak?
    czyli jest na to sposób odłączenie, przynajmniej dla mnie lepiej mieć domykanie z pilota niż auto podnoszenie ze środka:]
  • Poziom 14  
    Trzeba dorzucić dodatkowy przekaźnik odcinający moduł domykania szyb od instalacji fabrycznej (PK na dwie pary styków) jeśli załączony będzie zapłon w aucie odetnie moduł domykający i przeciążeniówka nie będzie na niego reagowała i tyle 30min. roboty. Pozdro
  • Poziom 10  
    faktycznie nie pomyślałem o tym:]
    dzięki wielkie
    pozdro