Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pilnie potrzebuje softa do k610i!!!!

to$ka 16 Apr 2008 00:23 969 1
    to$ka
    Level 10  
    Witam!!!\

po załadowaniu smsa z konfiguracją internetu ze strony orange.pl posypał sie mi soft a mianowicie wyskakuje mi bialy ekran podczas uruchamiania telefonu(kompletny zawias) i mozliwe jest wyłączenie telefonu tylko poprzez wyjecie baterii. Czy możliwe jest wrzucenie nowego softa poprzez kabel i gdzie go szukac i jakim programem wgrać ogólnie potrzebuje krótkiej instrukcji obsługi bo jestem dosyc zielony w tej dziedzinie!!! Z góry dzięki w ostateczności udam sie do komisu i popytam co i jak, poniewaz stracilem gwarancje bo ściągnołem z niego simlocka a telefon ma 4 miechy i jeszcze płace za niego raty tak że pomoc i porady mile widziane. POZDRAWIAM.
    marokie
    Level 14  
    Kilka bardzo waznych spraw w ramach wyjasnienia. To ze masz sciagnietego simlocka niekoniecznie anuluje gwarancje bo jest na to sposob. Sam nie postawisz tego telefonu metodami domowymi bez boxa i z tym sie musisz pogodzic. Podejdz do komisu i popros o wymiane softu. To jest opcja drozsza, opcja tansza to taka opcja ktora zadziala pod warunkiem ze simlocka miales sciagnietego metoda patchowania. Jesli odeslesz swoj telefon na gwarancje nikt nie dojdzie do tego ze sciagnieto simlocka z uwagi na to ze zeby postawic telefon w serwisie dograja nowego softa a skoro to zrobia to i zaloza locka odrazu. Wiec problem z glowy. Trzecia opcja to taka w ktorej serwisie gdiekolwiek nadkasuja Ci kawalek oprogramowania i tele bedzie martwy poprostu. Wtedy odsylasz go na gwarancje i dostajesz zrobiony. Wybor nalezy do Ciebie. pozdrawiam