Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem... brak praw administratora

16 Kwi 2008 17:41 9588 5
  • Poziom 9  
    Witam. Mam taki problem...

Ostatnio Norton wykrył mi jakiegoś wirusa. Chciałem przeskanować mksem online, ale przy próbie pobrania bazy wirusów wyświetla się komunikat "Brak uprawnień do zapisu na dysku. Proszę uruchomić przeglądarkę z prawami Administratora"

Podobnie z Avirą. Podczas pobierania bazy wyskoczyło, że nie da rady.

Chcąc wyciąć przenieść jakiś plik, też się wyświetla, że nie mam praw administratora. Muszę skopiować i usunąć ze starego miejsca.

Nie mogę się logować na niektórych stronach internetowych na których jestem zarejestrowany, a wcześniej mogłem.

Proszę o pomoc...

zamieszczam logi z dss i silent
  • Spec od komputerów
    Odinstaluj Nortona skoro masz juz Avire.
    Czy masz ustawione poprawne prawa dostepu do plikow? Po zalogowaniu jako administrator wszystko dziala?
  • Poziom 9  
    a się zdenerwowałem i skasowałem jeden i drugi i zainstalowałem avasta. Przeskanowałem dysk, ale problem nie zniknął. Jestem adninistratorem, tylko ja korzystam z tego komputera. Słyszałem cos, że istnieje coś takiego jak rootkit bagle który psuje w tym stylu.
  • Spec od komputerów
    Istnieje ale Ty go nie masz, a i obiawy sa zupelnie inne.

Administratorem mozesz byc ale czy masz ustawione wlasciwe prawa do dysku/katalogow w ktorych zapisujesz?
  • Poziom 9  
    ok. z plikami juz problemu nie ma, ale mam ciągle problem z logowaniem sie na niektóre strony. np. na stronę www.positive.pl (po zalogoaniu wyskakuje, że jestem zalogowany, ale jak przechodzę ze stony logowania w inne miejsce to już nie jestem zalogowany).
    Jeśli ktoś wie coś na ten temat to proszę o pomoc...