Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podzespoły Elektroniczne - Firma Poltronic Zapraszamy !!

gulson 16 Jan 2004 11:27 8683 0
Helukabel
 • Kliknij:
  https://www.elektroda.pl/clicks/counter.php?https://www.poltronic.com.pl


  Zapraszamy do odwiedzenia strony WWW głównego sponsora elektroda.pl - firmę Poltronic.

  Kliknij:
  https://www.elektroda.pl/clicks/counter.php?https://www.poltronic.com.pl


  Misją firmy Poltronic Podzespoły Elektroniczne jest dostarczanie klientom w szybki i profesjonalny sposób bogatej oferty podzespołów elektronicznych w najlepszych cenach.

  Celem firmy Poltronic Poltronic Podzespoły Elektroniczne jest zapewnienie Klientom bogatego asortymentu i konkurencyjnego poziomu cen oferowanych towarów, utrzymywanie wysokiej jakości sprzedawanych podzespołów oraz sprawne i terminowe dostarczanie zamówionych części.

  O Firmie

  Poltronic Podzespoły Elektroniczne powstał w 1994 roku jako firma handlowa zajmująca się dostarczaniem części zamiennych dla zawodowych elektroników i serwisów RTV. W ciągu 10 lat istnienia Poltronic Podzespoły Elektroniczne dynamicznie rozwijając się zajął jedną z czołowych pozycji wśród importerów podzespołów elektronicznych w Polsce. Firma posiada wiodący w kraju sklep wysyłkowy z częściami elektronicznymi, prowadzi również jeden z najsprawniejszych i największych sklepów online z podzespołami.

  Poltronic Podzespoły Elektroniczne obsługuje klientów detalicznych oraz firmy zamawiające większe ilości towarów. Do chwili obecnej z naszych usług skorzystało kilkadziesiąt tysięcy klientów, zarówno indywidualnych kupujących jak i liczne grono stale współpracujących z nami firm. Klientom detalicznym zapewnimy szeroką gamę towarów, konkurencyjne ceny i dobre warunki gwarancji, hurtowym partnerom handlowym oferujemy atrakcyjne warunki współpracy i elastyczny system indywidualnie negocjowanych cen w wypadku dużych zamówień.

  Na dzień dzisiejszy firma oferuje w swoim asortymencie bardzo bogatą ofertę podzespołów podzielonych na ponad 120 grup towarowych, dostępnych dla klientów zarówno w sprzedaży wysyłkowej jak i w sieci sprzedaży detalicznej w sklepie firmowym oraz na giełdach elektronicznych we Wrocławiu i Katowicach. Z bogatym asortymentem towarów można się zapoznać kontaktując się z Działem Sprzedaży przez Call Center, lub przez internet, zarówno za pośrednictwem e-mail jak i w sklepie internetowym www.poltronic.com.pl.

  Specjalizacja

  Poltronic specjalizuje się w sprzedaży wysyłkowej części elektronicznych importowanych bezpośrednio od producentów z UE i Azji (m.in. z takich krajów jak: Niemcy, Holandia, Szwajcaria, Anglia, Hiszpania, Taiwan, Hong-Kong, Japonia, Chiny). W oparciu o sieć bezpośrednich kontaktów z producentami i dystrybutorami części elektronicznych w Polsce i na świecie, firma może zaoferować swoim klientom i partnerom handlowym niezwykle atrakcyjne ceny towarów, szybkie terminy realizacji zamówień oraz bogatą ofertę podzespołów elektronicznych. Dzięki temu w krótkim czasie i bardzo dobrej cenie na indywidualne zamówienie możemy sprowadzić wybraną partię towaru (podzespołów elektronicznych) z każdego kraju na świecie.

  Cele Firmy

  Celem firmy Poltronic Poltronic Podzespoły Elektroniczne jest przez sprawną obsługę klienta w krótkim czasie zaopatrzyć go w podzespoły elektroniczne o najlepszej jakości i cenie, sprowadzane bezpośrednio od producentów. Poltronic Podzespoły Elektroniczne cel ten realizuje przez stałe poszerzanie sieci kontaktów z producentami w Europie i na Dalekim Wschodzie, dzięki czemu asortyment firmy jest bardzo bogaty, jakość części ponadprzeciętna, a ceny niskie. W ciągu 10 lat istnienia i ciągłego rozwoju firmy wiedza, intuicja i energia działania zapewniły Poltronic dobrą reputację i jedno z czołowych miejsc wśród liderów polskiego rynku podzespołów elektronicznych

  Firma realizuje telefoniczne zamówienia wysyłkowe z pomocą Call Center (numery tel. +48 (71) 329 84 40) 5 dni w tygodniu między 8.00 a 18.00. Towar jest dostępny w sprzedaży detalicznej w sklepach firmowych oraz na stoiskach giełd elektronicznych. Czynny 24h na dobę nowoczesny i bezpieczny sklep internetowy www.poltronic.com.pl umożliwia online natychmiastowe sprawdzenie dostępności i ceny poszukiwanych części elektronicznych oraz błyskawiczne złożenie zamówienia. Dzięki dobrze zorganizowanej logistyce zamówiony towar dociera do klienta w ciągu 24 godzin (przesyłki kurierskie, zamówienia złożone przed g. 12.00) lub w ciągu 2 dni (wysyłka realizowana Pocztą Polską).

  Cool? Ranking DIY
  Can you write similar article? Send message to me and you will get SD card 64GB.
  About Author
  gulson
  System Administrator
  Offline 
  Twórca portalu elektroda.pl od roku 1999. Zajmuje się opieką portalu, od czasu do czasu publikując tutaj ciekawostki i felietony. Interesuje się wszystkim, co jest związane z nowymi technologiami. Z wykształcenia technik elektronik, inżynier i magister informatyki po Politechnice Łódzkiej.
  gulson wrote 21870 posts with rating 2673, helped 71 times. Been with us since 2001 year.
 • Helukabel