Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kenwood problem z wyswietlaczem

tkfox 16 Apr 2008 22:33 1080 6
    tkfox
    Level 10  
    Witam mam mały problemik posiadam radio Kenwood jest to model tak zwany maskujący , czyli panel sie chowa do srodka wczoraj przestał sie swiecic wyswietlacz jest ciemny . Radio działa tylko nic nie widac na wyswietlaczu trzeba w ciemno szukac ale gra , może ktos podpowie jak to naprawic gdzie szukac przyczyny ?
    tkfox
    Level 10  
    powiem szczerze że za bardzo sie nie znam jak to rozebrac żeby nie popsuc i gdzie ta tasma ? Ale pokombinuje a jesli to ta tasma to co wtedy ?
    mjars
    Level 24  
    wystarczy ją wymienić i radyjko działa jak nowe
    tkfox
    Level 10  
    Witam ponownie rozebrałem radyjko i może ktos mi powie jak to jest mocowane na koncu do z jednej strony jest na złaczke a zdrugiej to tak wyglada troszke niewyrazne ale widac Kenwood problem z wyswietlaczem

radio to kenwood kdc-b7021

tasma wyglada tak : http://www.allegro.pl/item344506155_tasma_kenwood_j84_0121_12_nowa_.html

prosze o podpowiedz bo na siłe nie chce tego wyrywac a nie wiem jak to sie tam mocuje tasma sie przerwała to co widac na focie to koncówka
    mjars
    Level 24  
    taśmę musisz odlutować od tego złącza i nową wlutować i to wszystko, drugi koniec taśmy jest wpinany
    tkfox
    Level 10  
    Tasma wymieniona radio smiga jak złoto dzięki panowie za pomoc :D