Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Konwerter C+. Jedno wyjście działa częściowo.

17 Kwi 2008 07:07 1387 6
  • Poziom 9  
    Witam!! mam konwerter C+ z podwójnym wyjściem na kabel do dekodera. problem tkwi w tym iz mam dwa dekodery i kiedy podlaczam je do konwertera jedno wyjscie dzaila tylko czesciowo (tzn jest tylko czesc kanalow ale gubi zasieg/drugie wyjscie jest ok) kiedy wlacze rano dekoder (tak po 6.00) sygnal jest(sa wszystkie programy) ale zanika czy wiecie co morze byc przyczyna?? proze o pomoc
  • Poziom 9  
    tzn dekodery sa napewno dobre. Rano do godz ok 6.30 jest wszystko ladine pieknie a poznie stopniowo przerywa i potem nie ma (heh.. znow mam mysle ze to meze byc zle ustawienie anteny czy tak moze byc??)
  • Poziom 24  
    sprawdz ustawienie anteny .
    ale może to być przebicie jedneg wejścia na drugie
    warto sprawdzić na pojedyńczym podłączeniu obydwa tory.
  • Poziom 9  
    czy to moze byc spowodowane tym ze mam czasze 60 cm czy musi byc wieksza na taki konwerter??
  • Poziom 22  
    Do takiego konwertera nie musi być antena większa.Problem jednak faktycznie wygląda na uszkodzenie konwertera ktory działa termicznie.Rano jak jest chłodniej to pracuje poprawnie a jak troszkę słoneczko poświeci to lipa:)
  • Poziom 9  
    temet uwazam za zamkniety. okazalo sie ze konwerter nie przenosi jednej polaryzacji na 2 wyjscie:/