Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Metex M3860D

29 Wrz 2002 16:07 3754 10
  • Poziom 15  
    Padło mi to dziadostwo, Czy ktoś ma jakiś pomysł ( serwis Metexa, schemat, lub coś podobnego). Jeśli któryś widział to w środku, to uszkodzenie prawdopodobnie występuje na takiej małej płytce wkładanej na pinach w dużą (główną) :(
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 15  
    mam taki sam .chodzi z góra ponad 7 lat jak na razie bez problemów,chociazod jakiegos czasu bardzo szybko wyczerpuje baterie zasilajaca. napisz w jaki sposób "padł" twój i co podejrzewasz to może bede mógł pomóc.
    pozdrawiam
  • Poziom 15  
    Otóż zwarłem końcówkę + miernika do wysokiego napięcia w TV na zakresie V= ( niechcący ) i szlak go trafił. :oops:
  • Poziom 29  
    NDN Warszawa może Ci naprawić.Mam takiego samego i chodzi ho ho ho ..a może i dłużej.
  • Poziom 15  
    Do Warszawy mam 420 km - odpada
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Góral X napisał:
    Do Warszawy mam 420 km - odpada

Nie musisz zawazić. Zadzwoń dogadaj się i wyślij to np. Servisco.
  • Poziom 27  
    We wroclawiu jeden gosc moze naprawic "inaczej" ,zazwyczaj pada drogi MAX.
  • Poziom 18  
    Cześć. Mam miernik bardzo podobny bo 3850.
    I również podobny miałem problem do twojego.Bylo to gdy jeszcze moja miarka była na gwarancji.Naprawiałem jakiegoś chyba Fotona ruskiego , gdy pojawiło się przebicie z wysokiego , coś zaskwierczało i miernik "padł". Wysłałem go do serwisu NDN bo tam był kupiony i po dwóch tygodniach odebrałem sprawny , ale z adnotacją o utracie gwarancji z winy użytkownika.Okazało się ,że wypaliły się styki od przełącznika funkcji. Styki zregenerowali i miernik dziala już od kilku lat w zasadzie bez większych problemów.Może to samo jest u Ciebie? :roll:

Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Tomasz ma racje styki sprawdź przede wszystkim mi równierz, padły styki i naprawiłem sobie sam. Cześć powodzenia
  • Poziom 21  
    Meraserw
    Naprawa przyżądów pomiarowych
    Będzin ul. Małobądzka 56 tel . O32 667975 i 6667705

Nie wiem czy ten zakład jeszcze jest ale można spróbować telefonicznie. Być może zmienił się też, telefon nie wiem na pewno, bo bardzo dawno nie dzwoniłem tam ale spróbuj.
    Też mam podobny miernik 3850 chyba już kilka ładnych lat i jest OK
    Pozdrawiam
    TadeuszZ
  • Poziom 12  
    Ja też przypadkowo zwarłem końcówkę "+" miernika Metex M3660D do wysokiego napięcia na zakresie V= na cewce zapłonowej do samochodu.
    W serwisie wymienili mi US 14060B wersja SMD i wszystko gra.