Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Instrukcja Dresden RCR 128

Wlad 19 Kwi 2008 13:17 996 4
  • #1 19 Kwi 2008 13:17
    Wlad
    Poziom 12  

Witam !
    Mam radyjko Dresden RCR 128 i nie znam funkcji przycisków . Moze ktoś ma instrukcje do tego modelu abym mógł poznać np. jak zaprogramować stacje..etc . Bardzo czułbym się zobowiazany jakbym takowa instrukcje otrzymał lub link do strony abym mógl sobie za free ja ściagnąc.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Wladysław Z.

0 4
  • #2 19 Kwi 2008 15:24
    SlaweK
    Poziom 43  

W opisie działu radia samochodowe jak wół pisze "Radia samochodowe
    Naprawa odbiorników samochodowych. Zabronione jest publiczne pytanie i liczenie kodów. Tu nie pytamy o schematy i instrukcje."

A swoją drogą to może byś łaskawie spojrzał na stronę producenta radia który jak niewielu innych udostępnia instrukcje do większości swoich produktów i w wielu językach za darmo. Myślałem że ktoś z takim stażem na forum na to wpadnie. A jest i to nawet po polsku...

SławeK

0
  • #3 20 Kwi 2008 23:08
    Wlad
    Poziom 12  

Witam !

SlaweK napisał:
    W opisie działu radia samochodowe jak wół pisze "Radia samochodowe
    Naprawa odbiorników samochodowych. Zabronione jest publiczne pytanie i liczenie kodów. Tu nie pytamy o schematy i instrukcje."

A swoją drogą to może byś łaskawie spojrzał na stronę producenta radia który jak niewielu innych udostępnia instrukcje do większości swoich produktów i w wielu językach za darmo. Myślałem że ktoś z takim stażem na forum na to wpadnie. A jest i to nawet po polsku...

SławeK

Dzięki za odpis... niepotrzebne te nerwy... owszem znalazłem min. o RCR128 ale jest to schemat ideowy i naprawa magnetofonu (jak by mi był potrzebny schemat to pewnie bym znalazł zwykła instrukcje... takie już mam szczęscie) mnie zadowala zwykła instrukcja i opis przycisków. Zaglądałem tam gdzie mi podałeś ale jakoś na instrukcje nie natrafiłem,... i dlatego o pomoc poprosiłem... jeszcze raz post po poście sprawdze ..skoro tak mówisz.
    Pozdrawiam serdecznie
    Wladysław Z.

0
  • #5 22 Kwi 2008 22:58
    Wlad
    Poziom 12  

Witam !

apap napisał:
    Witaj
    Masz tu link: http://instrukcje.elektroda.net/index.php?d_start=650
    Pozdr
    Coś nie tak z tym linkiem. Wejdź w bazę instrukcji, zaznacz CarAudio i jako typ napisz RCR128 - tam jest instrukacja do tego radyjka po polsku.

Dzięki apap to jest to o co mi chodziło.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Władysław Z.

0
  Szukaj w 5mln produktów